2012. Május 31. 14:21, csütörtök | Sport

Babosék bejutottak a második fordulóba

Babos Tímea a tajvani Hszie Szu-vejjel az oldalán bejutott a francia nyílt teniszbajnokság párosversenyének második fordulójába...

2012. Május 28. 07:09, hétfő | Sport

Berki Krisztián Európa-bajnok!

Berki Krisztián aranyérmet nyert lólengésben vasárnap a férfi tornász Európa-bajnokságon, Montpellier-ben.

2012. Május 23. 07:19, szerda | Sport

Újabb magyar lehet a foci-történelem része

Kovács Péter "Petike", 2011-ben világbajnoki címet nyert freestyle focistánk egyedülálló mutatványra vállalkozik: sarokdekázás rekordkísérletet hajt végre, ráadásul mindezt séta közben.

2012. Május 22. 07:17, kedd | Sport

Ob-pontokért harcoltak a Budajenő Kempo Kupa résztvevői

Több mint százan indultak a Budajenőn rendezett kempo kupán, mely az országos bajnokság pontgyüjtő fordulója volt. A versenyen valamennyi korosztály képviseltette magát.

2012. Május 21. 14:19, hétfő | Sport

Javított Babos, nincs változás az élcsoportban

A múlt heti római tornán döntős kínai Li Na feljött a hetedik helyre a női teniszezők legfrissebb világranglistáján...

2012. Május 18. 07:19, péntek | Sport

Kick-box Világkupát rendeznek Szegeden

Hetedszer nyerte el a kick-box Világkupa (Vk) rendezési jogát Szeged; a hétvégi megmérettetésre három kontinens – Európa, Afrika, Ázsia – várhatóan 25 országának 800 versenyzője érkezik.

2012. Május 16. 07:19, szerda | Sport

Négyen mennek Londonba

A nemzetközi szövetség keddi közlése alapján véglegesnek tűnik, hogy négy magyar asztaliteniszező lehet ott a londoni olimpián, és a férfi, illetve női csapatversenyben nem állhatnak asztalhoz a magyar válogatottak.

2012. Május 15. 14:19, kedd | Sport

Az év egyik legfontosabb erőfelmérője következik

Négy számban – férfi K-1 1000, K-2 200, C-1 200 és C-2 1000 méteren – indul magyar egység a szerdán és csütörtökön Poznańban sorra kerülő olimpiai pótkvalifikációs kajak–kenu versenyen.

2012. Május 08. 07:21, kedd | Sport

Nagy hajrá vár triatlonosainkra

Nem szerepeltek jól a magyar versenyzők a mexikói Huatulcóban hétvégén rendezett triatlon Világkupa-futamon, s így az olimpiai rangsorban jelenleg egyetlen férfi sincs kvótát érő helyen.

2012. Május 04. 07:21, péntek | Sport

Autósport: Európa-bajnoki címre tör a magyar kamionos csapat

A győzelemért száll harcba a Nemzetközi Automobil-szövetség (FIA) kamion Európa-bajnoki sorozatában a magyar-cseh Frankie Oxxo Truck Racing Team.

2012. Május 02. 07:19, szerda | Sport

Szetthátrányból fordított Czink Melinda, kiesett Babos

Czink Melinda három játszmában nyert kedden Mervana Jugić-Salkić ellen, és ezzel bejutott a nyolcaddöntőbe a 220 ezer dollár összdíjazású Budapest Grand Prix salakpályás női tenisztornán.

2012. Május 01. 07:11, kedd | Sport