Hírek
2022. November 04. 12:49, péntek |
Belföld
Forrás: mti
200 milliós hamis ruhaszállítmányra csapott le a NAV

Hollandiába tartottak az összesen 204 milliót érő Louis Vuitton, Gucci, Dior, Dolce&Gabbana, Prada és egyéb márkák hamisítványai.
Munkatársaink az M5-ös autópályán ellenőrizték azt a bolgár kamiont, ami az okmányok szerint gyűjtőárut szállított Hollandiába. A raktér átvizsgálásakor, fekete fóliába csomagolva több mint nyolcszáz, különféle márkajelzésű (Louis Vuitton, Gucci, Dior, Dolce&Gabbana, Prada stb.), jó minőségű hamis felsőt, melegítőt, pulóvert találtak. A szakértői vélemény szerint valamennyi ruhanemű hamisítvány, amiket a védjegy tulajdonosának engedélye nélkül hoztak forgalomba.
A 204 millió forint értékű szállítmányt lefoglalták, és iparjogvédelmi jogok megsértése miatt eljárást indítottak.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 04. 18:39, péntek | Belföld
Orbán Balázs: indul az ukrán bosszúhadjárat amiatt, hogy Magyarország nem támogatja Ukrajna EU-csatlakozását
Indul az ukrán bosszúhadjárat amiatt, hogy hazánk nem támogatja Ukrajna EU-csatlakozását - jelentette ki a miniszterelnök politikai igazgatója csütörtökön Facebook-oldalán
2025. Július 04. 09:00, péntek | Belföld
Orbán Viktor: az Európai Bizottság tévúton jár, ha azt gondolja, az emberek nélkül is meg lehet hozni egy egész Európa sorsát meghatá
Az Európai Bizottság tévúton jár, azt gondolja, hogy az emberek nélkül is meg lehet hozni egy egész Európa sorsát meghatározó fontos döntést, de téved, az ukrán uniós tagság nem fog megtörténni
2025. Július 04. 08:03, péntek | Belföld
Hőség - Meteorológia: az elmúlt egy hétben 4 centimétert csökkent a Balaton átlagos vízállása
A Balaton erős párolgása miatt az elmúlt egy hétben már 4 centimétert csökkent a tó átlagos vízállása - közölte a HungaroMet Zrt. pénteken a honlapján.
2025. Július 03. 07:34, csütörtök | Belföld
Mávinform: hosszabb a menetidő a győri fővonalon
Késésekre kell számítani kedd délután a győri vasúti fővonalon, ahol egy műszaki hibás vonat okozott fennakadást.