Hírek
2011. Február 21. 19:03, hétfő |
Helyi
Forrás: Kóny Önkormányzata
20 éve működik Kónyban Idősek Klubja
2011-ben ünnepli 20 éves működését a kónyi Idősek Klubja. A 22 települést ellátó Szociális és Gyermekjóléti Alapszolgáltatási Központ keretében működő szolgáltatás két évtizede biztosítja az időskorúak napközi ellátását.
A gondozók mindegyike a működtetés kezdete óta látja el szolgálatát, s van olyan gondozott, aki 1991. óta tagja a Klubnak. A fenntartó Önkormányzat a hosszú távú működtetés biztosítása érdekében európai uniós forrásból – mintegy 17 millió forint támogatás felhasználásával – újította fel az ellátásnak helyet adó épületet, melyet 2010 karácsonyán vehettek birtokba az időskorúak. A gondozottak és a dolgozók tortával ünnepelték a kónyi Idősek Klubjának 20. születésnapját, és baráti körben készültek a közösen eltöltött mindennapok további évtizedeire.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 22. 13:00, hétfő | Helyi
Augusztustól már csak a plasztik személyi igazolvány érvényes
A régi igazolványokat cserélni kell.
2026. Június 22. 09:00, hétfő | Helyi
Mellékmérők plombálására minősített vállalkozó pályázatot hirdet a Pannon-Víz
Pályázati felhívás
2026. Június 21. 19:00, vasárnap | Helyi
Beszéljünk az emberi eredetű tápanyagokról!
A szagtól féljünk, vagy a jövőtől?
