Hírek
2018. December 30. 10:30, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti/fotók: police.hu
35 millió forintnyi marihuánát találtak egy furgonban Tompán
Több mint húsz kilogramm marihuánát találtak egy kisbuszban a tompai határátkelőhelyen, a kábítószer feketepiaci értéke 35 millió forint - közölte a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) vasárnap az MTI-vel.
A NAV pénzügyőrei egy szerb kisbuszt ellenőriztek előbb rutinszerűen, majd alaposabban, aminek eredményeként az üzemanyagtartályból, az üzemanyagba merítve, 41 vákuumfóliába csomagolva került elő a marihuána - olvasható a NAV közleményében.
Az Országos Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon azt közölte, hogy a busz vezetője, egy 36 éves szerb férfi ellen kábítószer birtoklása miatt büntetőeljárás indult, és az illetőt őrizetbe vették.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 13. 10:00, hétfő | Belföld
OGY - A tizenhetedik alaptörvény-módosításról dönt a parlament
A tizenhetedik alaptörvény-módosításról dönt az Országgyűlés hétfőn, e heti kétnapos rendkívüli ülésének első napján.
2026. Július 13. 07:22, hétfő | Belföld
Hegedűs Zsolt: nem embereket üldözünk, hanem egy rendszert bontunk le
Nem embereket üldözünk; egy rendszert bontunk le, miközben egy demokratikus rendszert építünk, törvényesen, alkotmányos úton
2026. Július 13. 07:21, hétfő | Belföld
Rétvári Bence: azért módosítják az alaptörvényt, hogy a korábbi Fidesz-KDNP-s képviselőket eltávolítsák a parlamentből
A Kereszténydemokrata Néppárt (KDNP) parlamenti frakcióvezetője szerint azért módosítják az alaptörvényt, hogy a korábbi Fidesz-KDNP-s képviselőket eltávolítsák a parlamentből.
2026. Július 12. 13:00, vasárnap | Belföld
MTVA: a közszolgálati hírszolgáltatás összehangoltan és fokozatosan újraindul a közmédia felületein
Megkezdődött a hírszolgáltatás fokozatos újraindítása az M1 képernyőjén, a közmédia rádiós felületein, valamint a digitális platformokon
