Városlista
2025. május 22, csütörtök - Júlia, Rita

Hírek

2015. November 05. 10:21, csütörtök | Bulvár
Forrás: Fénypont Média

40 éves lett Németh Kristóf - egy életre tervez Judittal

40 éves lett Németh Kristóf - egy életre tervez Judittal

40 éves lett a Játékszín igazgatója. Németh Kristóf számára a születésnapok nagyon bensőséges ünnepek, amit csak szűk családi körben szokott megünnepelni.

Családjukban hármas születésnapot szoktak ülni novemberben, mert rajta kívül az édesanyja és kisfai, Lőrinc is ünnepel. Idén, amikor a negyedik x-et töltötte be mégis szakított a hagyományokkal és kedvesével, Judittal elszökött a fővárosból a magyar Afrikába, ahol kettesben töltöttek néhány meghitt napot.

„Először Lóci fiammal jártam a Bambara Hotelben. Akkor még kicsi volt és nagyon megörült „Szurcsinak” a szállodától kapott kis szurikátának, aki a mai napig az ágyát díszíti otthon – emlékszik Kristóf – már akkor felfedeztem, hogy a gyermekbarát szállodának számtalan romantikus zuga is van, ahol a kedvesemmel bújhatok el egy kicsit. Most pedig még az alkalmat is megtaláltuk rá a párommal.”

Kristóf és Judit lassan fél éve járnak együtt, már össze is költöztek és az Fővárosi Operettszínház bájos táncművésze hamar elnyerte párja kisfiának a bizalmát.
„Lócival jó barátok lettünk. Most mikor megtudta, hová utazunk az apukájával rögtön a lelkemre kötötte, hogy a szurikátákat ki ne hagyjam, simogassam meg a nevében. – mosolyog Judit.

„Örültem, hogy most a kedvesemmel érkezhettem a Bambara Hotelbe, ami számomra az igazi lélekoázis. A szálloda teljes egészében afrikai hangulatot sugároz. Judittal nagyon élveztük a természet közelségét idéző, széna-, és panoráma szaunát, ahonnan gyönyörű kilátás nyílik az őszi fák sűrűjére. Órákig tudtunk relaxálni a Száhel wellnessben, ahol közben apró halak dolgoztak a lábunkon” – meséli Kristóf – aki imádja, és nagyon hasznosnak tartja a halpedikűrt, ellenben Judittal, aki nagyon csiklandós.

„Kristóf kedvéért persze bevállaltam, hogy beteszem a lábam a halak közé – emlékszik a táncművész – többszöri nekifutásra sikerült is, persze ő jókat kacagott a próbálkozásaimon. Én pedig a szállodával szövetkezve egy kis meglepetéssel is készültem neki– mosolyog. - Kristófot egy szülinapi tortával leptük meg, amin láttam, hogy el is érzékenyült egy kicsit. A szállodában töltött néhány nap a romantika jegyében telt el. A barlangfürdő varázslatos színvilága teljesen elbűvölt. A Kanaga love szobában rózsaszirmokkal hintett fürdőben pezsgőzhettünk.”

„Lassan már fél éve, hogy együtt vagyunk Judittal – veszi át a szót a Játékszín igazgatója. Ez egy kapcsolatban még nem túl hosszú idő, mégis azt hiszem, hogy komoly szerelem a miénk, egy életre tervezzük. Sikerült Judittal teljesen egymásra hangolódnunk, nagyon szeretjük egymást. Télen szeretnék ismét visszatérni a Bambara Hotelbe, egy családi pihenést tervezek, ahol Judit mellett a kisfiam, és édesanyám is részt venne.”

Ezek érdekelhetnek még

2025. Május 19. 07:29, hétfő | Bulvár

Pajtalátogatásokkal és fényinstallációkkal mutatják be a csűrök és pajták világát az Őrségben

Pajtalátogatások, fényinstallációk és előadások mutatják be a csűrök és pajták világát a Kandela programsorozat keretében Szalafőn, Pityerszeren és Őriszentpéteren május 23. és 25. között.

2025. Május 14. 07:17, szerda | Bulvár

Cannes - Megkezdődött a 78. cannes-i fesztivál

2025. Május 13. 07:25, kedd | Bulvár

Új kutatóközpont nyílt Karikó Katalin támogatásával a Szegedi Tudományegyetemen

Az antimikrobiális és a gombaellenes terápiák fejlesztését segítő új központ nyílt Karikó Katalin Nobel-díjas biokémikus anyagi és szakmai támogatásával hétfőn a Szegedi Tudományegyetemen (SZTE).

2025. Május 10. 08:59, szombat | Bulvár

XIV. Leó pápa - Erdő Péter: Robert Prevost pápává választása benne volt a levegőben

Robert Prevost bíboros pápává választása benne volt a levegőben, nem nagy a meglepetés, de annál nagyobb az öröm - nyilatkozta Erdő Péter bíboros, prímás, esztergom-budapesti érsek az MTI-nek a pápaválasztás másnapján.