Hírek
2018. Július 01. 10:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti - fotó:pixabay
A Balatonba fulladt egy férfi
A Balatonba fulladt egy 41 éves budapesti férfi szombat délután Siófoknál.
Orbán Zoltán, a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-nek elmondta, a vízirendőrök délután három óra körül észlelték, hogy Siófok közelében egy szörfdeszka mellett egy férfi teste lebeg a vízben.
Hozzátette, a testet a rendőrhajóba emelték, megpróbálták újraéleszteni, amelyet a siófoki kikötőben a mentősök folytattak, de a férfi életét nem sikerült megmenteni.
Az esetet közigazgatási hatósági eljárás keretében vizsgálják - mondta Orbán Zoltán.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 03. 10:10, szombat | Belföld
11 százalékkal nőtt a minimálbér, 7 százalékkal a garantált bérminimum
Január 1-jétől 11 százalékkal nőtt a minimálbér, 7 százalékkal a garantált bérminimum, a minimálbér-emeléssel párhuzamosan számos szociális ellátás összege is emelkedik
2026. Január 02. 10:14, péntek | Belföld
Változékony idő várható az új év első hétvégéjén
2026. Január 02. 10:12, péntek | Belföld
NAV: elérhetők az édesanyáknak és a családoknak járó kedvezményekről szóló adóelőleg-nyilatkozatok
Már elérhetők az édesanyáknak és a családoknak járó kedvezményekről szóló adóelőleg-nyilatkozatok - tájékoztatta a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) csütörtökön az MTI-t.
