Hírek
2017. Január 28. 17:22, szombat |
Helyi
Forrás: Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság
A csornai rendőrök egy idős hölgyet mentettek ki egy vizesárokból
Életmentő segítség
2017. január 28-án délelőtt fél tízkor a közút kezelője tett bejelentést a rendőrség ügyeletére, mely szerint egy üres személygépkocsit találtak az M85-M86 autóutak találkozásánál az árokba csúszva Csorna térségében.
A helyszínre érkező járőrök azonnal átkutatták a jármű közvetlen környezetét és az út melletti területeket. A helyszín közelében az M85-ös autóút alatt átvezető árok - vadak vonulására szolgáló - jeges vízében találtak rá arra a 73 éves nőre, aki a járművet vezette. Az idős nő nem kommunikált, láthatóan nagyon fázott mivel a testhőmérséklete a hideg víz miatt lecsökkent.
A rendőrök a katasztrófavédelem munkatársainak segítségével emelték ki az átfagyott idős hölgyet a pályatest alá benyúló vizesárokból, a mentősök pedig – helyszíni ellátását követően - azonnal kórházba vitték.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 26. 10:00, péntek | Helyi
Sokan szeretik, sokan utálják, mit kell tudni a szilveszteri tűzijátékról?
Ezek a legfontosabb tűzijáték szabályok, petárdázni továbbra is tilos.
2025. December 25. 10:00, csütörtök | Helyi
Boldog karácsonyt!
Az én kedves kis falumban Karácsonykor Magába száll minden lélek.
2025. December 24. 15:00, szerda | Helyi
Az ünnepek alatt is biztonságban
A katasztrófavédelem felhívása
2025. December 24. 09:00, szerda | Helyi
Karácsonykor is ügyeljünk a biztonságra!
Ezekben a napokban fokozott figyelemre van szükség a közúti közlekedés során.

