Hírek
2012. December 22. 05:00, szombat |
Belföld
Forrás: MTI
A hazai rapperek és beatmakerek csapnak össze az év végén Budapesten
A hazai rapperek és beatmakerek mérik össze tehetségüket december 28-án a Dürer kertben Budapesten.
Az Offline Music Festival a hazai rappertársadalom legnagyobb rendezvénye, melynek idei újdonsága az It's Rite! Track Battle döntője. Az összecsapásra egy dal elkészítésével lehetett jelentkezni, a produkciót a YouTube videomegosztó portálra kellett feltölteni.
A 138 indulóból előzetesen ötöt a szakmai zsűri választott ki, míg további öt dal a netes nézettség alapján került a döntőbe. A kiválasztott 10 banda, illetve MC élőben mutatja be a közönségnek, hogy mennyire pörög a nyelve, milyen zenei alapokat, dalokat alkottak - közölte az esemény kommunikációjával foglalkozó cég pénteken az MTI-vel.
Az It's Rite! Track Battle döntősei mellett olyan neves előadók is fellépnek, mint a Hősök, a gyorsbeszédű Funktasztikus és az NKS.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 22. 16:00, vasárnap | Belföld
Szijjártó Péter: a lengyel kormányfőnek is el kellene jönnie Budapestre még április 12. előtt
2026. Március 22. 15:00, vasárnap | Belföld
Az Otthon Start Programban már 30 ezernél több hitelfolyósítás történt
Az Otthon Start Program dinamikusan növekszik, és mára meghaladta a 30 ezret a folyósított hitelszerződések száma - mondta a Kulturális és Innovációs Minisztérium (KIM) vezetője szombaton Gödöllőn.
2026. Március 22. 11:00, vasárnap | Belföld
Magyarországra leselkedő veszélyekről beszélt Orbán Viktor
Négy nagy veszéllyel kell szembenéznie Magyarországnak már a következő hónapokban, ezért ne a kockázat, hanem a biztos választás mellett szavazzunk április 12-én - hívta fel a figyelmet a miniszterelnök.
