Hírek
2020. Szeptember 11. 05:00, péntek |
Belföld
Forrás: mti/illusztráció: pixabay
A hétvégén is marad a hőség
A hétvégén is marad a hőség, többfelé 30 foknál is melegebb lesz napközben, de éjszakánként felfrissül az idő - derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálat előrejelzéséből, amelyet csütörtökön juttattak el az MTI-hez.
Pénteken, szombaton és vasárnap is sok lesz a napsütés. Csapadék nem várható.
Pénteken a legalacsonyabb hőmérséklet 6 és 15 Celsius-fok között alakul, az északi szélvédett völgyekben lesz a leghidegebb. A legmagasabb hőmérséklet 25 és 29 fok között várható.
Szombaton a minimumhőmérséklet 8 és 15, a maximumhőmérséklet 26 és 31 fok között valószínű.
Vasárnap a leghidegebb órákban 9-16 fok lesz. Napközben 26-31 fokig melegszik fel a levegő - olvasható az előrejelzésben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 29. 15:00, vasárnap | Belföld
Nagy István: több mint 45 milliárd forint agrárkárenyhítő juttatás érkezik a gazdálkodókhoz
A Magyar Államkincstár megkezdte a 2025. évi agrárkárenyhítő juttatások kifizetését, így már szinte valamennyi érintett gazdálkodó hozzájuthatott a neki járó forráshoz.
2026. Március 29. 13:00, vasárnap | Belföld
Nagy mennyiségű földgázt talált a Mol Pakisztánban
Másfél éven belül másodszor talált jelentős mennyiségű földgázt Pakisztánban a Mol Pakisztán által vezetett közös vállalat - közölte a társaság az MTI-vel pénteken.

