Hírek
2021. November 21. 16:41, vasárnap |
Helyi
Forrás: Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság
A kapuvári rendőrök kiszűrték a drog hatása alatt, jogosítvány nélkül vezető sofőrt
A 27 éves női sofőrrel és a 41 éves férfi utasával szemben alkalmazott drogteszt is pozitív lett.
A kapuvári rendőrök az M85-ös számú autóúton, a babóti pihenőhelyen állítottak meg közlekedésrendészeti ellenőrzés céljából egy gépkocsit 2021. november 20-án a hajnali órákban. Az autót vezető 27 éves győri nőt és az utasát - egy 41 éves kapuvári férfit - igazoltatták, ennek során megállapították, hogy a sofőrt a Győri Rendőrkapitányság határozatában eltiltotta a vezetéstől.
A gépkocsi átvizsgálásakor a járőrök a jármű a kesztyűtartójában, valamint a férfi lába előtt, a padlón, kábítószergyanús anyagokat találtak, ezért mindkettőjüket elfogták, és a rendőrkapitányságra előállították. A velük szemben alkalmazott drogteszt mindegyikük esetében pozitív értéket mutatott, ezért ellenük kábítószer birtoklásának vétsége miatt eljárást indítottak. A gépkocsit vezető győri nőt - a fentieken túl - járművezetés az eltiltás hatálya alatt bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt is felelősségre vonták.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 30. 16:00, csütörtök | Helyi
Szakmák délelőttje a Kossuth Lajos Szakképző Iskolában
Meghívó
2025. Október 30. 13:00, csütörtök | Helyi
A legújabb állásajánlatok a Szuperinfóból
Munkahelyet keresel vagy váltanál? Nézz körül itt!
2025. Október 30. 09:00, csütörtök | Helyi
Vigyázzunk egymásra az emlékezés napjaiban!
A rendőrség idén is jelen lesz a temetők környékén, hogy a mindenszentek és a halottak napja méltóságteljesen, nyugalomban teljen.
2025. Október 29. 16:00, szerda | Helyi
Kézműves foglalkozás Veszkényben
Előzetes jelentkezés szükséges
