Hírek
2011. Július 23. 14:41, szombat |
Sport
Forrás: HírTV
A Kecskemét a pályán kívül is bosszankodhat
Betörtek a Kecskeméti sportpályához tartozó melléképületbe, amíg a város küldöttsége az Európa-liga-selejtező visszavágóján volt Kazahsztánban.
A stadionból többek között sportruházatot és számítástechnikai eszközöket vittek el. Az okozott kár értéke 250 ezer forint. A rendőrkapitányság lopás miatt indított eljárást ismeretlen tettes ellen.
- Szerdán vagy csütörtökön betörtek a Kecskeméten található egyik sportpályához tartozó melléképületbe, és onnan különböző számítástechnikai tárgyakat, sportruházatot, élelmiszert vittek el. Az okozott kár körülbelül 250 ezer forint. A Kecskeméti Rendőrkapitányság ismeretlen tettes ellen indított eljárást - mondta a hírTV-nek a Mihályné Bornemisza Eleonóra, a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője. (rá)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 12. 15:00, péntek | Sport
FIFA-világranglista - Három helyet javítva 39. a magyar válogatott, Argentína az élen
A magyar válogatott három helyet javítva a 39. a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) legfrissebb, csütörtökön nyilvánosságra hozott világranglistáján, amelyet a világbajnoki címvédő Argentína vezet.
2026. Június 12. 07:15, péntek | Sport
Vb-2026 - Kétgólos mexikói győzelem és három piros lap a nyitómeccsen
A társházigazda Mexikó 2-0-ra legyőzte a Dél-afrikai Köztársaság csapatát a labdarúgó-világbajnokság csütörtöki nyitómérkőzésén, amelyen három piros lapot is kiosztott a játékvezető.
2026. Június 10. 16:00, szerda | Sport
Otthonában gyógyul Christian Eriksen
Christian Eriksen, a dán labdarúgó-válogatott középpályása már családja körében, odahaza gyógyul, miután kiengedték a kórházból.
