Hírek
2020. December 14. 09:01, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
A kormányt kérdezik a képviselők
A képviselők a kormány tagjainak tehetnek fel azonnali kérdéseket hétfőn az Országgyűlésben.
A házelnök napirendi javaslata alapján a parlament e heti első ülésnapja 13 órakor a közelmúltban elhunyt korábbi országgyűlési képviselőkre: Pécsi Ildikóra, Vojnik Máriára és Tóth Ferencre történő emlékezéssel kezdődhet, amelyet napirend előtti felszólalások követnek.
A napirend elfogadása után ezúttal is a megszokottnál hosszabban, két órában hangozhatnak majd el azonnali kérdések, míg interpellációkra és kérdésekre továbbra sem kerül sor tekintettel a koronavírus-járványra.
Az Országgyűlés kedden és szerdán több mint negyven törvényjavaslatról szavazhat, köztük az alaptörvény kilencedik módosításáról, valamint a választási szabályok megváltoztatásáról.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 18. 10:00, szerda | Belföld
Nagy Márton: a bankok túl drágák és túl sokan vannak
A bankok még mindig túl drágák és túl sokan vannak - írta Facebook-bejegyzésében Nagy Márton nemzetgazdasági miniszter kedden.
2026. Február 18. 06:35, szerda | Belföld
Két menet lesz a fővárosban március 15-én
Megszervezik a békemenetet, illetve a TISZA Párt is nagygyűlést tart a nemzeti ünnepen.
2026. Február 17. 15:00, kedd | Belföld
A Mol kezdeményezi a stratégiai kőolajkészletek felszabadítását a régió ellátásbiztonságának fenntartása érdekében
2026. Február 17. 13:00, kedd | Belföld
MVM: elérhetővé váltak az online rezsistop nyilatkozatok
Elérhetővé váltak az online rezsistop nyilatkozatok - közölte az MVM hétfőn az MTI-vel.

