Városlista
2026. január 17, szombat - Antal

Hírek

2011. Június 30. 14:17, csütörtök | Belföld
Forrás: OrientPress

A magyarországi bankok többsége emeli a folyószámladíjakat

A magyarországi bankok többsége emeli a folyószámladíjakat

A bankok egy része júliustól emeli a lakossági folyószámlákhoz kapcsolódó díjtételeket, az áremelések egyes bankoknál érintik a befektetési szolgáltatásokat is – írja a Világgazdaság. Ennek oka prózai: a lakossági folyószámla-ko

 

Az Erste Bank a lakossági forintbankszámlák nagy részénél a múlt évi inflációnak megfelelő mértékben emeli az egyes díjakat, jutalékokat. Nem emelt viszont díjain az FHB Bank, a Raiffeisen Bank pedig a lakossági folyószámláknál nem, csak a befektetési szolgáltatásoknál változtatott. Az MKB Banknál mind a lakossági folyószámla-kondíciók, mind a befektetési szolgáltatások díjai változnak július elsejétől. Az előbbinél például 290-ről 310 forintra emelkedik a havi számlavezetési díj, a papíralapon indított eseti forintátutalás minimális költsége pedig 300-ról 330 forintra.


OrientPress Hírügynökség

Címkék: undefined

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 17. 08:17, szombat | Belföld

Hideg idő - Rendőrség: a déli parton már biztonságos a Balaton jege

A Balaton a déli parton jelenleg teljesen, az északin korlátozottan alkalmas a jégen tartózkodásra - közölte a Somogy Vármegyei Rendőr-főkapitányság pénteken a rendőrség honlapján.