Hírek
2020. December 25. 07:00, péntek |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
A rendőrök segítségével menekült meg Szutyok
A kutya egy szomszédos ingatlan udvarán esett bele egy 2 méter mély vizes gödörbe.
A Tevékenység-irányítási Központba 2020. december 23-án az esti órákban érkezett egy segélykérő hívás, ami szerint egy fegyverneki család kutyája megszökött, és több órás keresés után az egyik szomszédos ház udvaráról hallották az állat vonyítását. A kiérkező rendőrök az állat gazdáival az ingatlan területén egy 2 méter mély vizes gödörben megtalálták az ebet. A Szutyok névre hallgató kis kedvencnek az ijedtségen kívül szerencsére nem történt baja – közölték a rendőrök.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 20. 07:31, csütörtök | Belföld
Ingatlanfejlesztők: 2025 a lakáspiaci fordulat éve lett Magyarországon
2025. November 20. 07:29, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: ahhoz, hogy győzni tudjunk, mindenkire szükségünk lesz
Ahhoz, hogy győzni tudjunk, mindenkire szükségünk lesz - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök szerdán Vácrátóton, ahol részt vett a kormánypártok háborúellenes aláírásgyűjtésén.
2025. November 19. 07:32, szerda | Belföld
Orbán Viktor hivatalában fogadta Hászánál Bolkiáht, Brunei szultánját
Orbán Viktor miniszterelnök kedden hivatalában fogadta Hászánál Bolkiáht, a Brunei Szultanátus szultánját és miniszterelnökét - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály.
2025. November 19. 07:29, szerda | Belföld
KSH: szeptemberben a bruttó átlagkereset 687 100 forint volt
2025 szeptemberében a teljes munkaidőben alkalmazásban állók bruttó átlagkeresete 687 100, a nettó átlagkereset 475 100 forint volt.
