Városlista
2026. február 21, szombat - Eleonóra

Hírek

2016. Március 04. 07:42, péntek | Belföld
Forrás: mti

A védelmi intézkedések ellenére nő a migránsok száma Magyarországon

A védelmi intézkedések ellenére nő a migránsok száma Magyarországon

A legkomolyabb védelmi intézkedések ellenére is növekszik a Magyarországra érkező migránsok száma - mondta Kovács Zoltán kormányszóvivő az M1 aktuális csatorna csütörtök esti műsorában.

Jelezte, hogy idén, szűk két hónap alatt mintegy háromezren érkeztek az országba. A szóvivő megfogalmazása szerint a migránsok számának növekedése semmi jót nem vetít előre.

Az Európát érintő bevándorlási hullámról szólva úgy vélte: ha most azonnal elkezdenének a migrációt fékező intézkedéseket tenni, a valódi változásokra akkor is valószínűleg még hónapokat kellene várni.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 21. 13:00, szombat | Belföld

KSH: decemberben a bruttó átlagkereset 789 200 forint volt

2025 decemberében a teljes munkaidőben alkalmazásban állók bruttó átlagkeresete 789 200, a nettó átlagkereset 548 900 forint volt - jelentette pénteken a Központi Statisztikai Hivatal (KSH).

2026. Február 21. 12:00, szombat | Belföld

Választás 2026 - Hivatalosan megkezdődött a kampányidőszak

Hivatalosan megkezdődött szombaton az április 12-ei országgyűlési képviselő-választás kampányidőszaka, életbe léptek a kampányra vonatkozó szabályok.

2026. Február 21. 10:00, szombat | Belföld

Orbán Viktor: a Liszt Ferenc repülőtér az évtized végére a régió legfontosabb központja lehet

A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér az évtized végére a régió legfontosabb kereskedelmi és a turisztikai központja lehet - jelentette ki a miniszterelnök pénteken, a reptér új épületkomplexumának ünnepélyes alapkőletételén.

2026. Február 21. 08:45, szombat | Belföld

Választás 2026 - Orbán Balázs: a tét béke vagy háború