Hírek
2021. Augusztus 27. 08:00, péntek |
Belföld
Forrás: mti/fotó: police.hu
Agyonverte anyósát, balesetnek próbálta beállítani
Letartóztattak egy tatabányai férfit, aki a gyanú szerint balesetnek álcázta anyósa halálát - közölte a Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság csütörtökön a rendőrség honlapján.
A férfi június 25-én jelentette be, hogy hazaérkezve holtan találta az anyósát, aki valószínűleg leesett a lépcsőn, de kiderült, hogy az asszony bűncselekmény áldozata lett - írták.
Hétfőn halált okozó testi sértés gyanúja miatt eljárást indítottak a 36 éves vő ellen, a bíróság pedig csütörtökön elrendelte a letartóztatását - áll a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 08. 07:38, csütörtök | Belföld
Nagy Márton: 2026-ban a legfontosabb a biztonság, a kiszámíthatóság, a stabilitás és a fejlődés
2026-ban a legfontosabb a biztonság, a kiszámíthatóság, a stabilitás és a fejlődés - hangsúlyozta Nagy Márton nemzetgazdasági miniszter szerdán a Facebook-oldalára feltöltött videóüzenetében.
2026. Január 08. 07:33, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor látogatást tett az Operatív Törzs Ügyeleti Központjában
Orbán Viktor látogatást tett szerdán az Operatív Törzs budapesti Ügyeleti Központjában, ahonnan a hóhelyzet kezelését irányítják. A kormányfő a látogatásról a Facebook oldalán több bejegyzésben is beszámolt.
2026. Január 08. 07:33, csütörtök | Belföld
Hófúvás miatt másodfokú riasztást adott ki a HungaroMet a Dunántúlon
Hófúvás veszélye miatt másodfokú (narancs) riasztást adott ki a barcsi járásra a HungaroMet Zrt. csütörtök hajnalban.
2026. Január 07. 07:53, szerda | Belföld
A Mercedes Magyarországra hozza az A-osztály gyártását is az idei évtől
A Mercedes Magyarországra hozza az A-osztály gyártását is az idei évtől - jelentette be Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter kedden a Facebookon.
