Hírek
2022. Június 30. 11:02, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti/illusztráció: police.hu
Agyonverte ismerősét egy szegedi férfi
A megalapozott gyanú szerint agyonverte ismerősét hétfőn egy szegedi férfi, az ügyészség indítványozta letartóztatását - tájékoztatta a Csongrád-Csanád Megyei Főügyészség helyettes szóvivője csütörtökön az MTI-t.
Saághy Flóra közölte, a férfi ellen halált okozó testi sértés bűntettének gyanúja miatt indult eljárás. A férfi hétfő délelőtt ittas állapotban, egy szegedi kiserdőben olyan súlyosan bántalmazta ott lakó társát, hogy a férfi a sérülések következtében a helyszínen meghalt.
A felfüggesztett szabadságvesztés és más büntetőeljárás hatálya alatt álló gyanúsított letartóztatását az ügyészség a szökés-elrejtőzés, a büntetőeljárás meghiúsítása, valamint a bűnismétlés veszélye miatt indítványozta - tudatta az ügyész.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 18. 10:00, szerda | Belföld
Nagy Márton: a bankok túl drágák és túl sokan vannak
A bankok még mindig túl drágák és túl sokan vannak - írta Facebook-bejegyzésében Nagy Márton nemzetgazdasági miniszter kedden.
2026. Február 18. 06:35, szerda | Belföld
Két menet lesz a fővárosban március 15-én
Megszervezik a békemenetet, illetve a TISZA Párt is nagygyűlést tart a nemzeti ünnepen.
2026. Február 17. 15:00, kedd | Belföld
A Mol kezdeményezi a stratégiai kőolajkészletek felszabadítását a régió ellátásbiztonságának fenntartása érdekében
2026. Február 17. 13:00, kedd | Belföld
MVM: elérhetővé váltak az online rezsistop nyilatkozatok
Elérhetővé váltak az online rezsistop nyilatkozatok - közölte az MVM hétfőn az MTI-vel.

