Hírek
2023. Január 16. 16:04, hétfő |
Belföld
Forrás: Sajómente
Aknába szorult szarvast mentettek meg a rendőrök és a tűzoltók
Vízóraaknába szorult szarvast mentettek a rendőrök és a katsztrófavédők Ózdon
A Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központjába 2023. január 16-án, a délelőtti órákban érkezett bejelentés szerint egy ózdi családi ház udvarában található vízóraaknába esett egy nagytermetű szarvas - írja a Sajómente facebook oldal.
A rendkívüli helyzet megnyugtató megoldásában az Ózdi Rendőrkapitányság munkatársai is részt vettek. A rendőrök javasolták az állatorvos által alkalmazható altatólövedék használatát.
Ezt követően a katasztrófavédelem munkatársai sértetlenül kiemelték az állatot az aknából, amelyet biztonságban elszállítottak egy közeli erdőbe, majd felügyelet mellett elengedték a gím bikát.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 21. 10:00, szombat | Belföld
Orbán Viktor: a Liszt Ferenc repülőtér az évtized végére a régió legfontosabb központja lehet
A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér az évtized végére a régió legfontosabb kereskedelmi és a turisztikai központja lehet - jelentette ki a miniszterelnök pénteken, a reptér új épületkomplexumának ünnepélyes alapkőletételén.
2026. Február 21. 08:45, szombat | Belföld
Választás 2026 - Orbán Balázs: a tét béke vagy háború
2026. Február 20. 11:00, péntek | Belföld
Hideg idő - Hófúvásra és havazásra figyelmeztet a meteorológia pénteken
Havazásra és hófúvásra kell számítani pénteken a nyugat-dunántúli vármegyékben - figyelmeztetett a HungaroMet Zrt. az MTI-hez pénteken eljuttatott veszélyjelzésében.
2026. Február 20. 07:15, péntek | Belföld
Orbán Viktor: azok zárták el a Barátság kőolajvezetéket, akik fölrobbantották az Északi Áramlatot
Azok zárták el a Barátság kőolajvezetéket, akik fölrobbantották az Északi Áramlatot: ezek az ukránok

