Hírek
2021. Április 29. 13:28, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Áldoktor csapott be embereket vidéki településeken

A XVII. Kerületi Rendőrkapitányság kuruzslás és közokirat-hamisítás bűntett, valamint csalás vétség megalapozott gyanúja miatt hallgatta ki azt az asszonyt, aki vidéki településeken több embert is becsapott
- közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) csütörtökön a police.hu oldalon.
Azt írták, hogy a 48 éves nő - magát kutatóorvosnak kiadva - ígért gyógyulást több embernek.
A feljelentés alapján a nő 15 ezer forint körüli összegért ujjbegyből vérmintát vett, amit állítólag egy oslói laboratóriumba küldött elemzésre.
A teszteredmények alapján teljes géntérképet és egyéni gyógymódot ígért, további 13 ezer forintért pedig gyógyhatásúnak mondott készítményeket is adott - tették hozzá.
A fővárosi rendőrök megállapították, hogy a nő által bemutatott orvosi diploma hamis, ezért előállították és kihallgatták.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 21. 07:24, kedd | Belföld
Mávinform: ismét korlátozás nélkül közlekedhetnek a vonatok a Keleti pályaudvaron
Elhárították a hibát, ismét korlátozás nélkül közlekedhetnek a Keleti pályaudvarra érkező és az onnan induló vonatok - közölte a Mávinform a honlapján hétfőn kora este.
2025. Október 21. 07:23, kedd | Belföld
Orbán Viktor Szerbia elnökével tárgyalt
Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn hivatalában fogadta Aleksandar Vučićot, a Szerb Köztársaság elnökét - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály.
2025. Október 21. 07:22, kedd | Belföld
Hozzájárulhat a veszélyhelyzet meghosszabbításához a parlament
Hozzájárulhat a veszélyhelyzet jövő májusig történő meghosszabbításához kedden az Országgyűlés, amely elfogadhatja a politikai erőszak terjedése elleni fellépésről szóló országgyűlési határozati javaslatot is.
2025. Október 21. 07:22, kedd | Belföld
Szijjártó Péter: a nagy biztonsági kihívások megoldásában nem osztottak lapot az EU-nak
A világ előtt álló jelenlegi nagy biztonsági kihívások megoldásában nem osztottak lapot az Európai Uniónak, így jár az, aki háborúpárti álláspontot képvisel, aki szítja a feszültséget