Hírek
2015. Augusztus 13. 15:53, csütörtök |
Belföld
Forrás: MTI
Algériai kábítószerárus akart megvesztegetni magyar rendőröket
Rendőröket akart megvesztegetni egy algériai férfi, akit Budapesten fogtak el, miután kábítószergyanús tablettákat próbált eladni - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság csütörtökön a rendőrség honlapján.
A Hajógyári szigeten fogták el a rendőrök 30 éves férfit, aki a szabadon bocsátásáért cserébe pénzt ajánlott fel - olvasható a police. hu oldalon.
Az eddigi adatok szerint a férfi több alkalommal kínált eladásra kábítószergyanús tablettákat. Ruházatában 76 darab kék színű, kábítószergyanús tablettát, valamint több mint félmillió forintot és csaknem ezer eurót találtak.
A férfi ellen kábítószer-kereskedelem megalapozott gyanúja miatt folytatnak eljárást, és vesztegetés gyanúja miatt feljelentést tettek ellene a Központi Nyomozó Főügyészségen.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 04. 23:00, kedd | Belföld
GENEZIS – Magyar Misztériumjáték
"Pillanatképek a magyar nemzet sok ezeréves történelméből.”
2026. Augusztus 04. 13:00, kedd | Belföld
Szeptember elején indul az Ide Buda! 1686 emlékév
A Budavári Önkormányzat Ide Buda! 1686 elnevezéssel indít emlékévet Buda visszafoglalásának 340. évfordulója alkalmából.
2026. Augusztus 04. 10:00, kedd | Belföld
Vitézy Dávid: Hamarosan kezdődik a zalaszentiváni deltavágány építése
A zalaszentiváni deltavágány és az új megálló kivitelezésével elkezdődik a közvetlen vasúti kapcsolat építése Szombathely és Zalaegerszeg között - közölte közösségi oldalán hétfőn Vitézy Dávid.
