Városlista
2026. május 10, vasárnap - Ármin

Hírek

2017. Január 02. 11:58, hétfő | Belföld
Forrás: mti

Áttörés éve lehet 2017 az ingatlanpiac szempontjából

Áttörés éve lehet 2017 az ingatlanpiac szempontjából

Az ingatlanpiac szempontjából 2017 az áttörés éve lehet, ugyanis több ezer új építésű lakás kerül majd a piacra, Budapest mellett Győrben, Székesfehérváron, Kecskeméten, Miskolcon és Debrecenben is

- mondta az Otthontérkép elemzője hétfőn az M1 aktuális csatornán. Mester Nándor hozzátette: a piacon megjelenő új lakások száma azonban eltörpül a valós igényekhez képest.

Az elemző közölte, hogy az Otthontérkép mérései szerint az új és a használt lakások árai is 2015-ben kezdtek el először emelkedni, ez a drágulás 2016 első négy hónapjában is folytatódott, nyár közepén a folyamat lelassult, majd a lakásárak év végén ismét emelkedtek.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 10. 15:00, vasárnap | Belföld

A Roszatom-vezér Paks-2 építésének felgyorsításában bízik

A Roszatom vezérigazgatója bízik abban, hogy felgyorsítják a Paks-2 atomerőmű építését. Alekszej Lihacsov újságíróknak nyilatkozva beszélt erről szombaton Moszkvában.

2026. Május 10. 12:00, vasárnap | Belföld

Magyar Péter: nem uralkodni fogok Magyarországon, szolgálni fogom a hazámat

Nem uralkodni fogok Magyarországon, szolgálni fogom a hazámat - jelentette ki miniszterelnökké választása után Magyar Péter az Országgyűlés alakuló ülésén szombaton.