Városlista
2026. március 11, szerda - Szilárd

Hírek

2022. Március 03. 15:07, csütörtök | Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu

Autó kinyíló ajtaja okozott súlyos sérüléseket a biciklisnek

Autó kinyíló ajtaja okozott súlyos sérüléseket a biciklisnek

Eljárást folytat a debreceni rendőrség közúti baleset gondatlan okozása miatt. Szemtanúk jelentkezését várják a nyomozók.

Egy férfi várakozott kocsijával Debrecenben a Csapó utca 58. szám előtti parkolóban február 28-án 14 óra körül. A sofőr kinyitotta az autó ajtaját, aminek egy Burgundia utca irányába közlekedő biciklis nekihajtott. A nő a kerékpárjával elesett és súlyos sérüléseket szenvedett – közölte a rendőrség.

A hatóság arra kéri mindenkit, hogy aki látta a balesetet, jelentkezzen személyesen a Debreceni Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztályán, vagy telefonon tegyen bejelentést a nap 24 órájában elérhető 06-52/457-040-es telefonszámon, a 06-80/555-111-es Telefontanú zöldszámán, illetve a 112-es, díjmentes segélyhívó számon.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 11. 07:23, szerda | Belföld

Veszprém megyében folytatta kampányát Orbán Viktor

A háború szele lengi körül Magyarországot; a következő választásnak a legnagyobb tétje, hogy lesz-e olyan kormányunk, amely kívül tudja tartani Magyarországot egy háborún - jelentette ki Orbán Viktor kedden Balatonfüreden.

2026. Március 10. 07:28, kedd | Belföld

Orbán Viktor: a benzin és a gázolaj esetében is védett árat vezet be a kormány

A benzin és a gázolaj esetében is védett árat vezet be a kormány, az intézkedés éjféltől lép életbe - jelentette be Orbán Viktor hétfőn a Facebookon.