Hírek
2015. December 22. 07:37, kedd |
Belföld
Forrás: MTI
Autók, motorok égnek egy autójavító műhelyben Zalacsében
Több autó és motor is égett ki abban a zalacsébi autójavító műhelyben és a mellette álló melléképületben, ahol kedd hajnalban tűz ütött ki
- tájékoztatta a Zala Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-t. Cseresnyés Dániel arról számolt be, hogy teljes terjedelmében égett a mintegy 150 négyzetméteres autószerelő műhely, illetve a hasonló méretű melléképület, amelyekben több személyautó és motor is lángokban állt.
A tűzhöz Körmendről, Lentiből és Zalaegerszegről vonultak ki a tűzoltók, akik több oldalról kezdték meg a lángok oltását. Az égő épületekből két disszugázpalackot is kihoztak - tette hozzá a szóvivő.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 11. 17:00, szombat | Belföld
NAV: április 20-ig kell befizetni a turizmusfejlesztési hozzájárulást
Április 20-ig kell befizetnie a turizmusfejlesztési hozzájárulást az erre kötelezetteknek - hívta fel a figyelmet pénteki közleményében a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV).
2026. Április 11. 15:00, szombat | Belföld
Budapesti repülőjáratokat is töröltek a Lufthansa-dolgozók sztrájkja miatt
A Lufthansa légiutas-kísérőinek sztrájkja miatt törölték a légitársaság pénteki budapesti járatait - olvasható a Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér honlapján.
2026. Április 11. 11:00, szombat | Belföld
A levélben szavazásra jogosultak több mint fele már leadta szavazatát
A magyarországi lakcímmel nem rendelkező csaknem 497 ezer választópolgár közül 254 ezren már leadtak levélszavazatot a Nemzeti Választási Iroda (NVI) szombat reggeli adatai szerint.
