Hírek
2015. Január 20. 15:25, kedd |
Helyi
Forrás: Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság
Az 50 éves ciráki erdő akácfáit lopták
Rendőrkézen a szili és a páli fatolvajok.
A Kapuvári Rendőrkapitányság beosztottjai a napokban fogták el azt a két férfit, akik az utóbbi hetekben az 50 éves ciráki erdőben engedély nélkül fákat vágtak ki.
A nyomozás eddigi adatai alapján a gyanúsítottak két erdei köbméter akácfát tulajdonítottak el.A Beledi Rendőrörs járőrei fogták el a tetteseket, amikor zárt kocsiszekrényű járművükből eladásra kínálták a frissen vágott rönköket. A rendőrök a gépkocsiból a fa mellett a kitermeléshez használt láncfűrészt is lefoglalták.
A Kapuvári Rendőrkapitányság a 34 éves szili és a 33 éves páli lakosok ellen lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított büntetőeljárást.


Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 22. 13:00, hétfő | Helyi
Augusztustól már csak a plasztik személyi igazolvány érvényes
A régi igazolványokat cserélni kell.
2026. Június 22. 09:00, hétfő | Helyi
Mellékmérők plombálására minősített vállalkozó pályázatot hirdet a Pannon-Víz
Pályázati felhívás
2026. Június 21. 19:00, vasárnap | Helyi
Beszéljünk az emberi eredetű tápanyagokról!
A szagtól féljünk, vagy a jövőtől?
