Városlista
2026. február 12, csütörtök - Lívia

Hírek

2017. Szeptember 02. 09:08, szombat | Belföld
Forrás: mti

Az idén is meghirdetik az iskolák fogyasztóvédelmi pályázatát

Az idén is meghirdetik az iskolák fogyasztóvédelmi pályázatát

Az idén is meghirdetik az iskolák fogyasztóvédelmi pályázatát - mondta a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium fogyasztóvédelemért felelős helyettes államtitkára az M1 aktuális csatornának szombaton.

Keszthelyi Nikoletta felidézte: a pályázaton azokat az iskolákat díjazzák, amelyek a fogyasztóvédelmet beemelik az oktatásba, a mindennapi életben használható ismeretekre tanítják a diákokat.

A pályázat többek között az internetes vásárlással kapcsolatos ismeretek átadására, a pénzügyi tudatosságra nevelésre fókuszál, de a fogyasztóbarát vállalkozói szemlélet is megjelenik benne.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 12. 12:00, csütörtök | Belföld

Nagy Bálint: az idén több mint 800 kilométernyi útszakasz újul meg országosan

2010 óta a Magyar Közút kezelésében lévő 30 ezer kilométernyi útból több mint hétezer teljes egészében megújult, az idén pedig további több mint 800 kilométernyi szakasz újul meg

2026. Február 12. 10:00, csütörtök | Belföld

Orbán Viktor: Kína döntően járulhat hozzá a magyar gazdasági sikerekhez

2026. Február 11. 13:00, szerda | Belföld

Már asztali számítógépen is elérhető a DÁP digitális aláírása

Már asztali számítógépen is elérhető a Digitális Állampolgárság Program (DÁP) digitális aláírása - közölte a Digitális Magyarország Ügynökség kedden az MTI-vel.