Hírek
2020. November 07. 07:23, szombat |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Az ország nagy részén sűrű ködre figyelmeztetnek
Tartós, sűrű köd veszélye miatt az ország nagy részére figyelmeztetést adott ki az Országos Meteorológiai Szolgálat szombatra.
Az MTI-hez pénteken eljuttatott veszélyjelzés szerint Győr-Moson-Sopron, Vas és Szabolcs-Szatmár-Bereg megye kivételével az összes megyére kiadták a figyelmeztetést.
Azt írták, hogy kiterjedt területen (kiemelten a középső országrészben, az Alföld középső tájain, a Dunántúl déli részén, Észak-Magyarországon) képződik sűrű köd az országban. Napközben átmenetileg a legtöbb helyen ismét javulnak a látási viszonyok, de főként a középső tájakon, az Északi-középhegység völgyeiben helyenként megmaradhat a sűrű köd.
Az előrejelzés szerint szombaton a minimumhőmérséklet mínusz 3 és plusz 6 Celsius-fok között valószínű. Napközben általában 10-15 fokig melegszik a levegő, de a tartósabban borult tájakon ennél pár fokkal hidegebb lesz.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 21. 10:00, szombat | Belföld
Orbán Viktor: a Liszt Ferenc repülőtér az évtized végére a régió legfontosabb központja lehet
A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér az évtized végére a régió legfontosabb kereskedelmi és a turisztikai központja lehet - jelentette ki a miniszterelnök pénteken, a reptér új épületkomplexumának ünnepélyes alapkőletételén.
2026. Február 21. 08:45, szombat | Belföld
Választás 2026 - Orbán Balázs: a tét béke vagy háború
2026. Február 20. 11:00, péntek | Belföld
Hideg idő - Hófúvásra és havazásra figyelmeztet a meteorológia pénteken
Havazásra és hófúvásra kell számítani pénteken a nyugat-dunántúli vármegyékben - figyelmeztetett a HungaroMet Zrt. az MTI-hez pénteken eljuttatott veszélyjelzésében.
2026. Február 20. 07:15, péntek | Belföld
Orbán Viktor: azok zárták el a Barátság kőolajvezetéket, akik fölrobbantották az Északi Áramlatot
Azok zárták el a Barátság kőolajvezetéket, akik fölrobbantották az Északi Áramlatot: ezek az ukránok

