Hírek
2021. December 23. 07:00, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Az ünnepek alatt is van lehetőség oltásra, időpontfoglalással
Továbbra is biztosított a lehetőség a koronavírus elleni oltás mielőbbi felvételére: a kórházi oltópontokon az ünnepek alatt is van lehetőség akár első, akár megerősítő oltásra előzetes időpontfoglalással
- közölte a koronavirus.gov.hu szerdán. A kormányzati portálon azt írták: az ünnepek alatt a kórházi oltópontok december 24-én 8 és 14 óra között, december 25-én és 26-án 8 és 16 óra között, december 27-étől 30-áig 8 és 18 óra között, december 31-én és január 1-jén 8 és 16 óra között lesznek nyitva.
Időpontfoglalás a www.eeszt.gov.hu/hu/web/guest/covid-oltas-idopontfoglalas webcímen lehetséges. Az első oltásra azok tudnak időpontot foglalni, akiknek már érvényes regisztrációjuk van. Regisztrálni a www.vakcinainfo.gov.hu oldalon lehet - közölték.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 27. 09:00, hétfő | Belföld
OGY - Alkotmánybírót választhat a parlament
A miniszterelnök felszólalásával kezdődik az Országgyűlés kétnapos rendkívüli ülése hétfőn. A parlament új alkotmánybírót is választhat.
2026. Július 27. 07:18, hétfő | Belföld
Újabb hőhullám várható a héten
2026. Július 26. 14:00, vasárnap | Belföld
Hegedűs Zsolt: szeptembertől nyilvánosan is elérhetők lesznek az egészségügyi ellátással összefüggő fertőzések intézményi adatai
Szeptembertől nyilvánosan is elérhetők lesznek az egészségügyi ellátással összefüggő fertőzések intézményi adatai - közölte Hegedűs Zsolt egészségügyi miniszter szombaton a Facebook-oldalán.
2026. Július 26. 11:00, vasárnap | Belföld
Sonnevend Pál egyetemi tanárt jelöli alkotmánybírónak a Tisza-frakció
Sonnevend Pál egyetemi tanárt jelöli alkotmánybírónak a Tisza-frakció - jelentette be Facebook-oldalán Bujdosó Andrea, a képviselőcsoport vezetője szombaton.
