Hírek
2021. Május 30. 08:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Baktérium fertőzöttség miatt visszahív egy terméket az egyik áruházlánc
Listeria monocytogenes jelenléte miatt az Aldi Magyarország Élelmiszer Bt. az ország minden Aldi üzletéből azonnal visszahívja és kivonja a forgalomból a Good Choice, Wrap Ázsiai édes chilis, 190 g megnevezésű terméket
- közölte a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) szombaton az MTI-vel.
Azt írták, hogy a termék felkerült a Nébih termékvisszahívás adatbázisába.
Az Aldi azt írta a honlapján, hogy a listeria baktériummal szennyezett termék fogyasztása egészségügyi kockázattal járhat: különösen terhes nők, gyerekek vagy legyengült immunrendszer esetén betegség léphet fel.
A terméket bármely Aldi üzletben visszaveszik, árát számla nélkül is visszatérítik.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 15. 15:00, szerda | Belföld
Uniós szóvivő: a helyreállítási alap forrásainak lehívásához Magyarországnak teljesítenie kell a szupermérföldköveket
Ahhoz, hogy Magyarország hozzáférjen az Európai Unió helyreállítási és ellenállóképességi alapjának (RRF) forrásaihoz, teljesítenie kell az úgynevezett szupermérföldköveket
2026. Április 15. 13:00, szerda | Belföld
Török Zoltán: a piac várakozásai szerint kiszámíthatóbb lesz a gazdaságpolitika
2026. Április 15. 11:17, szerda | Belföld
Az államfő Magyar Pétert fogja javasolni a miniszterelnöki tisztségre
2026. Április 15. 07:21, szerda | Belföld
Magyar Péter az uniós források feloldásáról egyeztetett telefonon az Európai Bizottság elnökével
Újabb fontos telefonbeszélgetést folytatott Ursula von der Leyennel, az Európai Bizottság elnökével Magyar Péter, a Tisza Párt elnöke, aki erről a Facebook-oldalán számolt be kedden.
