Hírek
2015. Szeptember 08. 06:55, kedd |
Belföld
Forrás: MTI
Balesetben halt meg egy szír férfi az M1-es autópályán
Meghalt egy szír férfi abban az autóban, amely szalagkorlátnak ütközött hétfőn az M1-es autópálya Győr felé vezető oldalán, a 64. kilométerszelvényben - közölte a rendőrség a saját honlapján.
A közlemény szerint a balesetben meghalt férfi a jármű utasa volt, családját a mentő kórházba szállította.
A kocsit egy 30 éves osztrák állampolgár vezette, aki a jelenleg rendelkezésre álló adatok szerint pénzért szállította az illegális bevándorlókat - tették hozzá.
Ellene embercsempészés bűntette és halálos közúti közlekedési baleset gondatlan okozása vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított eljárást a Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság. Kihallgatása tart - írta a rendőrség.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 27. 15:00, hétfő | Belföld
A tejpiaci válság kezelésére kamattámogatást hirdetett az agrágminiszter
2026. Július 27. 12:00, hétfő | Belföld
Magyar Nagydíj - Kapitány István: a Forma-1 autóiban ott lesz a magyar mérnökök tudása is
2026. Július 27. 10:00, hétfő | Belföld
Vitézy Dávid: alkatrészhiány miatt szeptemberre egyetlen buszjárat se maradjon ki
Az a cél, hogy alkatrészhiány miatt szeptemberre egyetlen buszjárat se maradjon ki - írta Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszter vasárnap a Facebook-oldalán.
2026. Július 27. 09:00, hétfő | Belföld
OGY - Alkotmánybírót választhat a parlament
A miniszterelnök felszólalásával kezdődik az Országgyűlés kétnapos rendkívüli ülése hétfőn. A parlament új alkotmánybírót is választhat.
