Városlista
2026. február 4, szerda - Ráhel

Hírek

2018. Szeptember 10. 16:00, hétfő | Helyi
Forrás: Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság

Balesetek szemtanúit keresik a rendőrök

Balesetek szemtanúit keresik a rendőrök

A balesetek okozói adataik hátrahagyása nélkül elhajtottak.

Győrújbaráton, a Széchenyi körút 3. szám alatt lévő üzlet parkolójában közlekedett ismeretlen személy segédmotor-kerékpárjával, 2018. szeptember 6-án 18 óra 30 perc és 18 óra 50 perc között. Haladása során nekiütközött egy leparkolt Ford típusú személygépkocsi első lökhárítójának, amelyet leszakított, majd a helyszínről
adatainak hátrahagyása nélkül elhajtott. (felső kép)

Ismeretlen személy, ismeretlen hatósági jelzésű és típusú gépjárművel közlekedett 2018. szeptember 2-án 16 óra előtt, az M85-ös autóúton Ikrény felől Rábapatona irányába. Haladása során az 5+307 kilométerszelvényhez érve a jobb oldali szalagkorlátnak ütközött, majd a helyszínről elhajtott adatainak hátrahagyása nélkül. (alsó kép)

A rendőrség kéri mindazon szemtanúk jelentkezését, akik a fenti közúti közlekedési baleseteket látták, vagy arra vonatkozóan bármilyen információval tudnak szolgálni.

A felhívások kapcsán bejelentést tehetnek személyesen a Győri Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztályán a Győrben, a Zrínyi út 54. szám alatt vagy az 520-092 telefonszámon, illetve 520-094-es telefonszámon.


Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 03. 16:00, kedd | Helyi

Vigyázzunk jobban egymásra az utakon!

Rendőrségi felhívás

2026. Február 03. 13:00, kedd | Helyi

A józanság, a szabadság, a közösség élményei

Drogprevenciós előadást tartott a Rév Színház a kapuvári diákoknak.

2026. Február 03. 09:00, kedd | Helyi

Halálos vonatgázolás Győrben

Az 5. héten történt.

2026. Február 02. 16:00, hétfő | Helyi

Vizes élőhelyek világnapja

Ramsari Egyezmény