Hírek
2022. November 28. 07:50, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Balesetet okozott, később a rendőri intézkedés közben rosszul lett és meghalt egy férfi Balatonalmádiban

Balesetet okozott, majd később a rendőri intézkedés közben rosszul lett és meghalt egy férfi Balatonalmádiban - közölte a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság vasárnap este a rendőrség honlapján.
Azt írták: vasárnap délután érkezett bejelentés a rendőségre arról, hogy Alsóörs külterületén a kerékpárúton egy futót elsodort egy autó, de a sofőr segítségnyújtás nélkül továbbhajtott.
A rendőrök nem sokkal később Balatonalmádi káptalanfüredi vasútállomásánál intézkedés alá vonták a feltételezett elkövetőt. Az 55 éves budapesti férfi az intézkedés közben rosszul lett és összeesett. Újraélesztését a rendőrök azonnal megkezdték, majd a mentők folytatták, a férfi életét azonban már nem lehetett megmenteni.
A kép csak illusztráció - MTI
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 17. 07:06, péntek | Belföld
Október 23. - Változatos programokkal várja az érdeklődőket a Terror Háza Múzeum
2025. Október 17. 07:03, péntek | Belföld
Vitályos Eszter szerint háborúba vinné a magyar fiatalokat a Tisza
Nem akarjuk, hogy a fiainkat Ukrajnába vigye a Tisza, ez nem a mi háborúnk. Mint egy 22 éves fiú édesanyja ezért én is aláírom a Nem a mi háborúnk petíciót - tette közzé a kormányszóvivő csütörtöki Facebook-posztjában.
2025. Október 17. 07:02, péntek | Belföld
Orbán Viktor telefonon egyeztetett Donald Trumppal
2025. Október 17. 07:02, péntek | Belföld
Donald Trump szerint két héten belül lehet találkozója Vlagyimir Putyinnal Budapesten
Donald Trump szerint két héten belül létrejöhet a találkozója Vlagyimir Putyin orosz elnökkel Budapesten. Az amerikai elnök erről egy fehér házi eseményen beszélt csütörtökön.