Hírek
2015. Szeptember 25. 10:00, péntek |
				Helyi				
Forrás: Kapuvár Rábaközi Művelődési Központ
				
				Barangolás Kapuvár kulturális életében
				Megjelent a KultTÚRA 3. száma.
A korábbiaknál jóval bővebb terjedelemben, 20 oldalon jelent meg a KultTÚRA, a kapuvári Rábaközi Művelődési Központ online kiadványa.
A kiadványt eddigi gyakorlatunk szerint feltöltöttük az Inforábaköz Olvasósarok menüpontjába, ahol lapozható, nagyítható formátunban bárki olvashatja. Tapasztalataink szerint egyre többen barátkoznak meg az online újságolvasással, folyamatosan nő azoknak a száma, akik a heti Szuperinfót és az egyéb feltöltött kiadványokat itt olvassák.
A lapban olvashatnak a felnőtt és a gyerek színházi évad előadásairól, a Kapuvári Értéktárról, a következő hetek kulturális eseményeiről, rendezvényeiről, a művelődési központ szakköreiről, a könyvtár és a múzeum programjairól.
Kattintsanak a lenti képre, és olvassanak újságot!
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 04. 07:47, kedd | Helyi
Bajnokok Ligája - A 4. fordulója programja: Liverpool-Real és PSG-Bayern
A Szoboszlai Dominiket és Kerkez Milost foglalkoztató Liverpool a Real Madridot fogadja kedden a labdarúgó Bajnokok Ligája alapszakaszának negyedik fordulójában.
2025. November 04. 07:45, kedd | Helyi
Meteorológia: átlag közeli hőmérsékletű és száraz volt az október
Átlag közeli hőmérsékletű és száraz volt az október - közölte a HungaroMet Zrt. a honlapján hétfőn.
2025. November 04. 07:36, kedd | Helyi
Navracsics Tibor: Magyarország az uniós forrásokat leghatékonyabban felhasználó tagállamok közé tartozik
Magyarország az uniós forrásokat leghatékonyabban felhasználó tagállamok közé tartozik.
