Hírek
2014. Október 14. 07:00, kedd |
Helyi
Forrás: Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság
Barbacsi fiatalt is előállítottak kábítószer fogyasztás gyanújával a rendőrök Győrben
Készenléti rendőrök fogták el a fiatalokat
A Készenléti Rendőrség járőrei 2014. október 11-én 2 órakor közúti ellenőrzés céljából állítottak meg egy személygépkocsit Győrben. A járműben M. Máté 18 éves győrladaméri lakos és két utasa K. Gertrúd 34 éves győri és B. Antal 19 éves barbacsi lakos tartózkodott.
Az igazoltatás alatt a gépkocsiban utazókkal szemben felmerült a kábítószer-fogyasztás gyanúja, ezért a személygépkocsit az egyenruhások átvizsgálták és a kesztyűtartóban alufóliába csomagolt kábítószergyanús növényi származékot találtak. A győrladaméri gépkocsivezető a rendőröknek a helyszínen elismerte, hogy a megtalált növény kábítószer tartalmú, abból nem sokkal az intézkedés előtt fogyasztott. Az igazoltatást követően a férfit két utasával együtt bűncselekmény gyanújával a Győri Rendőrkapitányságra előállították.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 22. 13:00, hétfő | Helyi
Augusztustól már csak a plasztik személyi igazolvány érvényes
A régi igazolványokat cserélni kell.
2026. Június 22. 09:00, hétfő | Helyi
Mellékmérők plombálására minősített vállalkozó pályázatot hirdet a Pannon-Víz
Pályázati felhívás
2026. Június 21. 19:00, vasárnap | Helyi
Beszéljünk az emberi eredetű tápanyagokról!
A szagtól féljünk, vagy a jövőtől?
