Városlista
2025. augusztus 27, szerda - Gáspár

Hírek

2013. Augusztus 28. 11:39, szerda | Belföld
Forrás: MNO

Becserélné az öreg iPhone-okat az Apple

Becserélné az öreg iPhone-okat az Apple

Régebbi modellek beszámításával igyekezne növelni az Apple-boltok forgalmát a kaliforniai vállalat. Az új készülékekhez így a vásárlók nemcsak jóval kedvezőbb áron jutnának hozzá, de a cég végre visszacsábítaná a más üzletekben vásárlókat is.

Korábban már volt róla szó, hogy Tim Cook, a cég vezére valamilyen módszerrel fellendítené a hivatalos üzleteikben az iPhone-ok iránti érdeklődést. Most úgy néz ki, hogy megtalálták a megoldást. A legújabb információk szerint ugyanis az Apple azt tervezi, hogy a korábbi iPhone-okat a felhasználók kedvezmény fejében újra cserélhetnék.

Az akciótól elsősorban azt várják, hogy fellendítse a nálunk egyáltalán nem elérhető hivatalos Apple-boltok forgalmát, mivel az iPhone-modellek 80 százaléka nem ezeken a csatornákon át talál gazdára. Remélhetőleg nálunk is kedvet kapnak egy hasonló akcióhoz a hivatalos viszonteladók, így itthon is egy újabb lökést kaphat az iPhone-készülékek értékesítése.

Címkék: apple, iphone

Ezek érdekelhetnek még

2025. Augusztus 27. 07:58, szerda | Belföld

Navracsics Tibor szerint Magyarországra jönnek az uniós források és jól érzik itt magukat

Magyarországra jönnek az európai uniós források, \"és jól is érzik magukat\" - jelentette ki a közigazgatási és területfejlesztési miniszter a Tolna vármegyei Simontornyán kedden.

2025. Augusztus 27. 07:58, szerda | Belföld

Visit Hungary: a Szent István-napi programsorozat 23 százalékkal több vendéget vonzott Budapestre

A Szent István-napi programsorozat 23 százalékkal több vendéget vonzott Budapestre az idén a tavalyihoz képest, augusztus 16. és 20. között 35 százalékkal több belföldi és 20 százalékkal több külföldi turista érkezett a fővárosba

2025. Augusztus 27. 07:56, szerda | Belföld

Megkezdték az aláírásgyűjtést december 24. munkaszünetté tételéért

Elindította kedden országos aláírásgyűjtési akcióját a Jobbik Magyarországért Mozgalom annak érdekében, hogy a polgárok eldönthessék: váljon-e munkaszüneti nappá december 24.