Hírek
2022. Február 13. 13:04, vasárnap |
Kék hírek
Forrás: infovárosok/police.hu
Biciklizés közben lopták meg
A kiskunmajsai rendőrök befejezték a nyomozást.
Kerékpárral tartott Kiskunmajsa városközpontja felé egy 60 éves helybéli 2021. november 4-én este, amikor a mellette elhaladó, szintén bicikliző fiatal kiemelte a hátsó csomagtartójából az idős táskáját. Az asszony azonnal észrevette, hogy kilopták az értékeit a kosarából, ezért követni kezdte a tolvajt. Pár utcán keresztül még szemmel tudta tartani a táskájával menekülőt, azonban hamar szem elől tévesztette. Ekkor értesítette a rendőröket, akik a helyszínre siettek. A sértett táskájában a telefonja, személyes okmányai, egy parfüm és 20 ezer forint volt – közölte a rendőrség.
Az asszony részletesen elmondta az útvonalát a nyomozóknak, ami alapján be tudták gyűjteni a környék kamerafelvételeit, és elemezni kezdték azokat. Másnapra azonosították a tolvajt, akit az otthonában fogtak el a Kiskunmajsai Rendőrőrs egyenruhásai. A 17 éves fiatalkorút gyanúsítottként hallgatták ki lopás bűntette miatt. A kamasz beismerte tettét, a rendőrök pedig lefoglalták az eltulajdonított holmik egy részét.
A nyomozást befejezve a kiskunmajsai rendőrök vádemelést javaslattal küldték meg az iratokat az illetékes ügyészségnek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 04. 14:00, szerda | Kék hírek
Ötmillió forint értékű marihuána
Újabb két feltételezett drogkereskedőt fogtak el a fővárosi nyomozók.
2026. Február 04. 11:00, szerda | Kék hírek
Üres teásdoboz érkezett a márkás cipő helyett
Befejezték a nyomozást azzal a fiatal férfival szemben, aki az elmúlt hónapokban több embert is megkárosított különböző online adásvételi csoportokban elkövetett csalásokkal.
2026. Január 31. 10:43, szombat | Kék hírek
A GVH 235 millió forintos bírságot szabott ki az eMAG Magyarország Kft.-re
2026. Január 30. 13:44, péntek | Kék hírek
Bekábszerezve lövöldözött Balatonszepezden
A Veszprémi Járási Ügyészség indítványára elrendelte a bíróság annak a 60 éves férfinak a letartóztatását, aki január 28-án este kábítószer hatása alatt lövöldözött a balatonszepezdi házának udvarán.
