Városlista
2026. június 8, hétfő - Medárd

Hírek

2020. Március 19. 05:00, csütörtök | Belföld
Forrás: mti

Bodrogi Gyula: vigyázzunk egymásra - VIDEÓ

Bodrogi Gyula: vigyázzunk egymásra - VIDEÓ

Fokozottan vigyázni kell az idősekre a koronavírus-járvány miatt - hívta fel a figyelmet szerdán Bodrogi Gyula.

A színművész kiemelte: az elmúlt évtizedekben megtanulta, hogy az egészségnél nincs fontosabb. Megjegyezte, szerencsére a komolyabb betegségek el is kerülték eddig.

Felhívta a figyelmet, hogy a koronavírus leginkább az idősekre, valamint a krónikus betegségben szenvedőkre veszélyes. "Ezért nekik, nekünk fokozottan kell vigyáznunk egymásra" - hangsúlyozta, hozzátéve: "hívjuk fel szeretteink, barátaink figyelmét is a megelőzésre!".

"Vigyázzunk egymásra!" - kérte Bodrogi Gyula.

Szentkirályi Alexandra múlt pénteken közölte a Facebook-oldalán, hogy hétfőtől a magyar kormány hazai hírességekkel figyelemfelhívó kampányt indít, amelynek célja, hogy minél többen hasznos és megbízható információkhoz jussanak a koronavírussal kapcsolatban.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 08. 07:03, hétfő | Belföld

Szimpátiatüntetést tartottak a lemondásra felszólított közjogi méltóságok és állami intézményvezetők mellett Budapesten

Szimpátiatüntetést tartottak a Magyar Péter miniszterelnök által lemondásra felszólított közjogi méltóságok és állami intézményvezetők mellett vasárnap Budapesten, a Sándor-palotánál.

2026. Június 07. 16:00, vasárnap | Belföld

Munkaerőhiánytól tartanak a vendégmunkások alkalmazásának szigorítása kapcsán

A gazdaság növekedési kilátásainak romlásától tartanak szakmai szervezetek a vendégmunkások munkavállalási lehetőségeinek szigorítása miatt

2026. Június 07. 16:00, vasárnap | Belföld

Kármán András: bizalmat kapott Magyarország és a jelenlegi gazdaságpolitikai irány a három nagy hitelminősítőtől

Bizalmat kapott Magyarország és ezzel a jelenlegi költségvetési, gazdaságpolitikai irány is

2026. Június 07. 13:00, vasárnap | Belföld

Lannert Judit: az iskolai autonómia erősítésére és gyermekközpontú közoktatási irányításra van szükség

Az iskolai autonómia erősítésére, valamint főleg a gyermekközpontúságra és a kompetenciákra fókuszáló közoktatási irányítás létrehozására van szükség