Hírek
2022. Június 15. 05:00, szerda |
Belföld
Forrás: mti/illusztráció: police.hu
Bottal fenyítette a tanulókat egy szombathelyi tanár
Felfüggesztették állásából a szombathelyi Gothard Általános iskola egyik tanárát, akivel szemben a tankerület igazgatója kiskorú veszélyeztetésének gyanújával rendőrségi feljelentést tett, mert megsebesítette egy diákját
- írta kedden a vaol.hu A Vas Megyei Rendőr-főkapitányság az MTI érdeklődésére közölte: az ügyet büntetőeljárás keretében vizsgálják, de részletekkel nem kívánnak szolgálni.
A lap beszámolója szerint a tanár állítólag bottal fenyegette meg diákjait, egyiküket pedig - eddig tisztázatlan körülmények között - a fején megsebesítette.
Hozzátették, hogy a tanár, aki csaknem harminc éve dolgozik az iskolában, tagja az önkormányzat oktatási bizottságának, pedagógusnap alkalmából Szombathely Oktatásügyéért díjban részesült idén.
Az esetet egyelőre sem az értintett pedagógus, sem az önkormányzat nem kívánta kommentálni.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 24. 08:09, szombat | Belföld
KSH: novemberben a bruttó átlagkereset 756 400 forint volt
2025 novemberében a teljes munkaidőben alkalmazásban állók bruttó átlagkeresete 756 400, a nettó átlagkereset 525 900 forint volt.
2026. Január 24. 08:08, szombat | Belföld
Forgalomba állították a századik CAF villamost Budapesten
Forgalomba állították a századik CAF villamost Budapesten pénteken.
2026. Január 24. 08:05, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország ott ül az asztalnál az új világrend kialakulásánál
Megnyílt a Konfuciusz Intézet a győri Széchenyi István Egyetemen is, ami demonstrálja, hogy Európával ellentétben Magyarország ott ül az asztalnál az új világrend kialakulásánál

