Hírek
2021. Augusztus 07. 12:43, szombat |
Belföld
Forrás: mti/fotó: MTI/Mihádák Zoltán
Busszal ütközött egy személyautó Gyálon, öten megsérültek
Autóbusszal ütközött egy személygépkocsi szombat reggel Gyálon, a balesetben a járművezetők és a menetrend szerint közlekedő járat három utasa könnyebben megsérült
- közölte a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense az MTI-vel. Hadházi Kornél elmondta: a baleset következtében a busz egy gyáli lakóház kerítésének ütközött.
A katasztrófavédelem arról tájékoztatta az MTI-t, hogy a műszaki mentés céljából a fővárosi hivatásos és a gyáli önkéntes tűzoltók vonultak ki a helyszínre.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 21. 15:00, csütörtök | Belföld
Vitézy Dávid: újjáépül a lengyel-magyar barátság a közlekedésben is
Újjáépítik a lengyel-magyar barátságot a közlekedésben is - írta közösségi oldalán a közlekedési és beruházási miniszter szerdán, miután tárgyalt Dariusz Klimczak lengyel infrastruktúráért felelős miniszterrel.
2026. Május 21. 14:00, csütörtök | Belföld
Megerősített kapacitásokkal készül a MÁV-csoport a hosszú hétvégére
Megerősített kapacitásokkal, több ülőhellyel, erősítésre kész tartalékjárművekkel és nagyobb munkavállalói létszámmal készül a MÁV-csoport a pünkösdi hosszú hétvégére.
2026. Május 21. 13:00, csütörtök | Belföld
Tarr Zoltán: mérföldkő a felvidéki magyarság jogvédelmében a szlovák Alkotmánybíróság egyik ítélete
2026. Május 21. 11:00, csütörtök | Belföld
Több parlamenti vizsgálóbizottság felállítását kezdeményezte a Tisza-frakció
A rendszerváltozás újabb mérföldkövének nevezte az országgyűlési Tisza-frakció vezetője szerdán azt, hogy a képviselőcsoport benyújtotta első javaslatcsomagját, benne vizsgálóbizottság felállításáról szóló indítványokkal.
