Városlista
2026. március 25, szerda - Irén, Írisz, Lúcia

Hírek

2013. Február 18. 05:00, hétfő | Belföld
Forrás: MTI

Csatlakozási kampányt indít az Együtt 2014

Csatlakozási kampányt indít az Együtt 2014

Csatlakozási kampányt indít a rövidesen párttá alakuló Együtt 2014 - közölte a választói mozgalom vasárnap az MTI-vel.

A kampány célja, hogy további egymillió emberhez vigyék el "a remény üzenetét", országszerte megtalálják szimpatizánsaikat és aktivistáikat. Az Együtt 2014 a leendő párttagokat és képviselőjelöltjeit is keresi - írták a közleményben. (A választói mozgalom elindulását tavaly október 23-án három civil szervezet - az Egymillióan a magyar sajtószabadságért (Milla), a Magyar Szolidaritás Mozgalom, valamint a Haza és Haladás Egyesület - közösen hirdette meg.)
Bajnai Gordon, a Haza és Haladás Egyesület elnöke telefonon kéri a változást akarók segítségét, az állampolgárok egy internetes űrlapon jelentkezhetnek, ha kapcsolatba szeretnének kerülni az Együtt 2014-gyel, és az utcákon is megjelennek majd a mozgalom aktivistái - sorolták a kora tavaszi kampánnyal összefüggő teendőket.
Bajnai Gordon volt kormányfő január elején az MTI-nek azt mondta, hogy az Együtt 2014 várhatóan a következő hónapokban párttá alakul. A mozgalom múlt hétvégi kormányzásértékelő rendezvényén pedig már arról beszélt: március 15-éig alkalmassá teszik szervezetüket arra, hogy bevonjanak mindenkit, aki támogatni akarja őket.

Címkék: Együtt2014

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 25. 06:38, szerda | Belföld

Magasabb infláció és alacsonyabb gazdasági növekedés, mint amit vártak

Továbbra is indokolt az óvatos és türelmes monetáris politikai megközelítés, a geopolitikai feszültségekből fakadó inflációs kockázatok és a bizonytalan pénzügyi piaci környezet okán - mondta Varga Mihály.

2026. Március 24. 11:00, kedd | Belföld

Orbán Viktor: Brüsszel és Kijev összefogott ellenük

2026. Március 24. 07:28, kedd | Belföld

Orbán Viktor szerint összejátszanak a titkosszolgálatok és a Tisza

Elfogadhatatlan és szégyenteljes, hogy a titkosszolgálatok kormánnyal szembeni akciói a Tisza Párt érdekében és a Tisza Párton keresztül történnek - mondta a miniszterelnök.