Hírek
2021. Július 12. 14:02, hétfő |
Belföld
Forrás: mti /fotó: NAV
Csempészcigivel autójában menekült egy sofőr a 21-es úton
A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) munkatársai a 21-es úton csaknem 1100 doboz csempészett cigarettát foglaltak le egy menekülő sofőrtől.
Az egri és salgótarjáni pénzügyőrök a közúton akartak ellenőrizni egy autót, de a sofőr lassítás helyett nagy sebességgel továbbhajtott és menekülni próbált - közölte a NAV hétfőn az MTI-vel.
Hozzátették, hogy sikerült megállítaniuk az autót, amelynek az utasterében aztán, fekete zsákokban mintegy 1100 doboz adózatlan cigarettát találtak.
A pénzügyőrök a megközelítőleg kétmillió forint értékű árut lefoglalták és költségvetési csalás miatt büntetőfeljelentést tettek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 04. 16:00, szerda | Belföld
NAV: az Adótraffipax rovatból tájékozódni lehet, hogy hol és milyen típusú ellenőrzések várhatók
2026. Február 04. 09:00, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: egyértelmű, hogy kinek a győzelmével fog végződni az ukrajnai háború
Egyértelmű, hogy kinek a győzelmével fog végződni az ukrajnai háború, ezért Brüsszelnek teljesen felesleges eurómilliárdokat elégetnie, hiszen ezzel csak meghosszabbítják az öldöklést
