Hírek
2015. Október 15. 09:48, csütörtök |
Helyi
Forrás: Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság
Csornai és bősárkányi drogfogyasztók buktak le Jobaházán
15 éves volt a legfiatalabb.
A Csornai Rendőrkapitányság kábítószer birtoklása vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított büntetőeljárást egy 30, egy 19, egy 15 éves csornai és egy 22 éves bősárkányi fiatalember ellen.
A rendelkezésre álló adatok alapján a gyanúsítottak 2015. október 14-én 8 óra 33 perckor Jobaháza területén közlekedtek, amikor ellenőrizték a rendőrök. A járőrök az autóban tartózkodók ruházatát, valamint a jármű csomagterét átvizsgálták és a kéziváltónál egy fém cigarettásdobozból 1,1 gramm kábítószergyanús anyagot foglaltak le.
A fiatalok a „porszerű anyag„ eredetére illetve tulajdonosára vonatkozóan érdemleges választ adni nem tudtak. A négy férfivel szemben alkalmazott drog gyorsteszt pozitív eredményt mutatott, ezért a rendőrök további mintavételre a rendőrkapitányságra előállították őket.


Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 09. 16:00, kedd | Helyi
Adományfutások az új csornai tűzoltószertárért
611.770 forintot gyűjtöttek össze.
2026. Június 09. 10:26, kedd | Helyi
Csajok Miniben…, de nem úgy!
Beszélgetés Buza Zsuzsa rallyversenyzővel az 59. Mecsek Rally előtt.
2026. Június 09. 09:00, kedd | Helyi
Szerdán vízhiány lehet Kapuvár egy részén és a környező falvakban
Kapuvár Ifjúság útján folytatódik az ivóvízhálózat rekonstrukció
