Hírek

2012. Április 30. 07:15, hétfő | Sport
Forrás: mno.hu / MTI

Czink magabiztosan nyert, Marosinak nem sikerült

Czink Melinda győzött, ezzel főtáblás, míg Marosi Katalin kikapott vasárnap a 220 ezer dollár összdíjazású Budapest Grand Prix salakpályás női tenisztorna selejtezőjének második fordulójában.

A Római Teniszakadémián Czink a szlovák Romana Tabak ellen nyert magabiztosan, míg Marosi szoros összecsapáson, három szettben szenvedett vereséget az üzbég Akgül Amanmuradovától. A magyar játékos a döntő játszmában két alkalommal is elvette riválisa adogatójátékot, ám a döntő helyzetekben – a kavargó szélben – sokat hibázott és vesztett.

A 32-es főtáblán így hat magyar szerepel: Babos Tímea és Arn Gréta alanyi jogon, Lukács Vanda, Habler Henrietta, Borsányi Csilla szabadkártyával, Czink pedig a selejtezőből került az elitmezőnybe. A tornán az első helyen az olasz Sara Erranit emelték ki, a verseny hétfőn 11 órától folytatódik.

Eredmények:
selejtező, 2. forduló:
Czink–Tabak (szlovák) 6:2, 6:2
Amanmuradova (üzbég)–Marosi 6:1, 1:6, 7:6 (7-4)

MTI / mno

Ezek érdekelhetnek még

2023. Január 28. 07:46, szombat | Sport

Szoboszlai Dominik nyerte a Magyar Aranylabdát

Szoboszlai Dominik, az RB Leipzig és a magyar válogatott labdarúgója érdemelte ki a Magyar Aranylabda-díjat a 2022-es teljesítményéért.

2023. Január 26. 06:53, csütörtök | Sport

Súlyos magyar vereség Dániától a negyeddöntőben

A magyar férfi kézilabda-válogatott 40-23-ra kikapott a címvédő Dániától az olimpiai kvalifikációs világbajnokság negyeddöntőjében, szerdán Stockholmban.

2023. Január 26. 00:00, csütörtök | Sport

Lewis Hamilton korábbi csapatában kezdi a szezont Gender Tamás Junior

Az ifjú tehetség az olaszországi Lonatóban a WSK Champions Cup első versenyhétvégéjén áll rajthoz továbbra is a Parolin Racing Kart gyári csapatának színeiben.

2023. Január 25. 13:52, szerda | Sport

Messi mégis távozhat a PSG-ből

Sajtóhírek szerint fordulat állhat be Lionel Messi ügyében és a hétszeres aranylabdás futballista mégis távozhat a Paris Saint-Germain együttesétől.