Hírek
2013. Június 27. 11:00, csütörtök |
PR
Forrás: saját forrás
Dacia Duster Tour 2013 Csornán
A bátrak beülhetnek egy rally-versenyző mellé is!
Ahogy a múlt évben is, elérkezett a Dacia Duster Tour ideje, ami részben egybe esik a Dacia új egyterűjének, illetve teher változatának a bemutatójával, azaz a Dacia Dokkerével. Mindkét esemény fontos a helyi értékesítők és a márka életében is, ezért szombaton egy közös családi rendezvényen, a csornai Vilmos-Parkban (a Toldi utcai felöli részen) népszerűsítik ezt a két típust és a Dacia márkát.
A rendezvényen bemutatják a teljes Dacia palettát, illetve a Dustert egy tesztkörre is el lehet majd vinni. A rendezvényen jelen lesz Herr Mátyás rally-versenyző is, aki a bátrabbaknak szívesen megmutatja, hogy terepen valójában mire is képes a Dacia Duster.
Akik családdal érkeznek, azoknak sem kell unatkozniuk, mert a legkisebbektől a felnőttekig, mindenkire gondoltak. Lesz légvár, arcfestés, íjászat, büfé, tesztvezetés, off-road bemutató és természetesen kiállítás is. A rendezvény ideje alatt regisztráló ügyfelek egyedi árkedvezményt kapnak új Dacia gépkocsi vásárlása esetén. Valószínűleg mindenki megtalálja magának és családjának a legmegfelelőbb programot és szórakozást a Dacia Családi Hétvégén 2013. 06. 29-én szombaton 10:00-16:00 h között.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 25. 09:53, kedd | PR
Fenntarthatóság: enyhülő uniós elvárások, átrendeződő vállalati fókusz
K&H fenntarthatósági index: csak a társadalmi felelősségvállalás nőtt
2025. November 17. 15:39, hétfő | PR
Leslie Mandoki volt a 24. Hifi Show díszvendége
a zene, a kultúra és a béke nagykövete ismét Budapesten.
2025. November 11. 11:10, kedd | PR
Egyre több fiatal lép át a “pénzkapun”
A K&H lakossági ügyfél állományán belül évről évre aktívabbak a fiatalok.
2025. Október 29. 16:10, szerda | PR
Nemzetközi elismerést kapott a nyugdíjfókuszú influenszerkampány
A K&H tavalyi edukációs kampánya, a „Csingisz nyugdíjkihívása”, Bronz Drum díjat nyert a Golden Drum nemzetközi reklámfesztiválon.
