Hírek
2020. Február 10. 10:37, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu
Dílerkedéssel vádolnak egy idős nőt és fiát Szombathelyen
Új pszichoaktív anyaggal való visszaélés bűntettének minősített esete miatt emelt vádat egy 78 éves nővel és középkorú fiával szemben a Szombathelyi Városi Ügyészség
– közölte az MTI-vel hétfőn Simon József megyei főügyész. A vád szerint az anyag beszerzése a férfi feladata volt, a szert az idős nő adagolta szombathelyi lakásán, a terjesztést pedig együtt végezték a vasi megyeszékhelyen.
Az ügyészségi közlemény szerint a rendőrség a házkutatás során 1,5 kilogrammnyi növényi anyagot, négymillió forintot és 1160 eurót foglalt le. A Szombathelyi Járási Ügyészség a vádlottakkal szemben szabadságvesztést és vagyonelkobzást indítványozott.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 13. 17:00, péntek | Belföld
Szijjártó Péter: a franciákkal és az oroszokkal együtt felgyorsítjuk a paksi beruházást
2026. Február 13. 13:00, péntek | Belföld
Nagy Márton szerint a magyar kormány gazdaság- és vállalkozóbarát
2026. Február 12. 12:00, csütörtök | Belföld
Nagy Bálint: az idén több mint 800 kilométernyi útszakasz újul meg országosan
2010 óta a Magyar Közút kezelésében lévő 30 ezer kilométernyi útból több mint hétezer teljes egészében megújult, az idén pedig további több mint 800 kilométernyi szakasz újul meg

