Hírek
2019. December 21. 15:10, szombat |
Belföld
Forrás: infovárosok
Drágulnak a lottók
2019. december 28-án 20:30-tól az Ötöslottó, december 29-én 17 órától a Hatoslottó, január 1-én 21:30-tól a Skandináv lottó részvételi feltételei megváltoznak, amelynek részeként módosul a játékok ára.
Az év utolsó napjaiban és az új esztendő első napján a legnépszerűbb hazai lottójátékok, az Ötös- és Hatoslottó, valamint a Skandináv lottó alapjátékainak ára 300 forintra emelkedik. Legutóbb 2016 novemberében változott a lottójátékok ára - közölte közleményben a Szerencsejáték Zrt.
A részvételi díjak emelésével egyúttal a nyereményalap is dinamikusabb ütemben növekszik majd, így még nagyobb főnyeremények várják a játékosokat hétről hétre.
A játékok módosított részvételi szabályzatai elérhetők a www.szerencsejatek.hu oldalon.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 25. 11:00, hétfő | Belföld
Ukrajnai háború - Orbán Anita: A Kijev elleni orosz támadás újabb borzalmas emlékeztető a háború áldozataira
Oroszország éjszakai, brutális támadása Kijev ellen újabb borzalmas emlékeztető arra, hogy milyen emberi áldozatokkal jár ez a háború - írta vasárnap Orbán Anita magyar külügyminiszter az X közösségi oldalán.
2026. Május 25. 08:36, hétfő | Belföld
Kánikulával indul a hét, majd lehűlés érkezik
Kánikulával indul május utolsó hete, a hőmérséklet csúcsértéke meghaladhatja a 30 Celsius-fokot.
2026. Május 25. 08:35, hétfő | Belföld
Magyar Péter: mit keres még Gulyás Gergely a Parlamentben?
Vajon mit keres még Gulyás Gergely a Parlamentben? - tette fel a kérdést a miniszterelnök a Facebook-oldalán vasárnap.
