Hírek
2021. December 06. 16:00, hétfő |
Helyi
Forrás: Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság
Drog hatása alatt vezetett, árokba csapódott Völcsej és Pereszteg közt

A férfi megsérült, ezért kórházba vitték
A jelenleg rendelkezésre álló adatok szerint a 8629-es számú úton közlekedett, a 84-es főút irányából Pereszteg felé egy 24 éves völcseji férfi autójával 2021. december 5-én a hajnali órákban. Egy enyhén balra ívelő kanyarban hajtva, az ott lévő vasúti átjáró az autóját megdobta, emiatt fékezés nélkül lehaladt a jobb oldali vízelvezető árokba, ahol a jármű bal oldali hátsó részével egy facsoportnak, míg jobb elejével az árokpartnak csapódott. Az ütközések miatt a gépkocsi az oldalára borult.
A fiatal járművezető a baleset következtében megsérült, őt a mentők kórházba vitték. Ott vele szemben drogtesztet alkalmaztak, ami pozitív értéket mutatott THC-ra, ezért a Soproni Rendőrkapitányság büntetőeljárást indított az eset körülményeinek vizsgálatára.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 02. 16:00, hétfő | Helyi
Első világháborús hősi halott sírját tisztították meg a hunyadis diákok
800 kilométer távolságból hozták haza a szülők a fiuk holttestét a háború alatt.
2025. Június 02. 09:00, hétfő | Helyi
Véradások a Rábaközben
Egyetlen véradással három beteg emberen segíthet.
2025. Június 02. 06:00, hétfő | Helyi
Spanyol Nagydíj - Piastri vezérletével kettős McLaren-győzelem Barcelonában
Oscar Piastri, a McLaren ausztrál versenyzője nyerte a Forma-1-es Spanyol Nagydíjat vasárnap Barcelonában, ezzel tízpontosra növelte az előnyét a világbajnoki összetettben csapattársával, a brit Lando Norrisszal szemben.