Hírek
2017. Október 25. 05:00, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Drogdílereket fogtak el Kisvárdánál
Összesen tíz kilogramm kábítószergyanús anyagot, közte marihuánát találtak egy török és egy magyar férfinál rendőrségi rajtaütés, valamint házkutatás során hétfőn
- közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság kedden az MTI-vel. A tájékoztatás szerint rendőrök előzetes információk alapján Kisvárdánál vizsgálták át a Budapestről Kisvárda felé tartó 35 éves török állampolgár autóját, melyben elrejtve több mint 1,1 kilogramm növényi származékot, az elvégzett gyorsteszt alapján marihuánát találtak. A nyomozók szerint a jármű vezetője, valamint utasa, a budapesti lakhelyű, 40 éves F. Lajos Kisvárdán akarta értékesíteni a kábítószert.
A rendőrök a gyanúsítottak budapesti lakcímein tartott házkutatások alkalmával további 9,84 kilogramm kábítószergyanús anyagot foglaltak le, melyet a korábbi mennyiséggel együtt szakértői vizsgálat alá vetnek. A gyanúsítottakat őrizetbe vették és előterjesztést tettek előzetes letartóztatásuk indítványozására.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 28. 07:29, péntek | Belföld
Magyarország újabb négymilliárd forintos mezőgazdasági támogatási programot indít Bosznia-Hercegovinában
2025. November 28. 07:28, péntek | Belföld
Orbán Viktor: azért utazok Moszkvába, hogy biztosított legyen Magyarország energiaellátása
Azért utazok Moszkvába, hogy télre is, és a következő évre is biztosított legyen Magyarország energiaellátása, megfizethető áron -
2025. November 27. 07:38, csütörtök | Belföld
Jövő héten létrejöhet a megállapodás a 2026. évi minimálbér- és garantált bérminimum emelés mértékéről
Akár már a jövő héten létrejöhet a megállapodás a 2026. évi minimálbér- és garantált bérminimum emelés mértékéről

