Hírek
2012. Július 06. 13:06, péntek |
Sport
Forrás: MTI
Dublin Kupa - Győzelem a britek ellen is
A csütörtöki, románok elleni tízgólos győzelem után az olimpiai házigazda britek felett is magabiztosan diadalmaskodott pénteken a magyar férfi vízilabda-válogatott a Dublin Kupáért kiírt írországi nemzetközi tornán.
Eredmény:
Magyarország - Nagy-Britannia 13-8 (4-4, 4-1, 2-1, 3-2)
-------------------------------------------------------
a magyar góldobók: Hárai 3, Hosnyánszky, Madaras 2-2, Biros, Kásás, Szivós, Vámos, Varga Dániel, Varga T. 1-1
A nyitónegyedben meglepően jól tartották magukat a szigetországiak, a második játékrész azonban már a londoni játékokra címvédőként készülő magyaroké volt. A válogatott honlapja, a www.vlv.hu helyszínről küldött beszámolója szerint Kemény Dénes szövetségi kapitány legénysége a folytatásban állandósította 3-4 gólos vezetését, majd a hajrában még növelte is előnyét. A végeredményt az olimpiára újoncként készülő, összesen három gólig jutott Hárai Balázs állította be.
csütörtökön játszották:
Magyarország-Románia 16-6 (5-0, 4-3, 2-1, 5-2)
Szombaton Montenegró legjobbjaival csapnak össze a magyarok.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 24. 16:00, kedd | Sport
Férfi kézilabda MK - Az elődöntőben találkozik a Veszprém és a Szeged
A címvédő Szeged a bajnok Veszprémmel találkozik a férfi kézilabda Magyar Kupa elődöntőjében.
2026. Február 24. 07:35, kedd | Sport
Labdarúgó NB I - Tartja a lépést az ETO-val a Ferencváros
A címvédő Ferencváros 3-1-re nyert az MTK Budapest vendégeként a labdarúgó Fizz Liga 23. fordulójának hétfői zárómérkőzésén, ezzel újra három pontra van a listavezető ETO FC Győrtől.
2026. Február 23. 07:43, hétfő | Sport
Labdarúgó NB I - Látványos, hétgólos meccsen hozta el Paksról a három pontot az éllovas Győr
Az éllovas Győr izgalmas mérkőzésen 4-3-ra nyert a kupagyőztes Paks otthonában a labdarúgó Fizz Liga 23. fordulójának vasárnapi játéknapján.
2026. Február 21. 17:00, szombat | Sport
IFFHS: kupatörténeti csúcs az FTC-Ludogorec párharc
Futballhistóriai rekordot állít fel a Ferencváros és a Ludogorec azzal, hogy a mostani európai kupaszezonban, a jövő héten ötödször is találkozik egymással - írta pénteki anyagában az IFFHS.

