Hírek
2022. Március 04. 16:08, péntek |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Durva tréfával köszöntötte ismerősét, rendőrségi ügy lett
A 61 éves férfi meg akarta köszönteni az ismerősét a születésnapján. Azért használt nyomkövető eszközt, hogy tudja, hol tartózkodik. Az esztergomi rendőrök a férfit gyanúsítottként kihallgatták.
A tettes március 2-án reggel egy nyomkövető eszközt tett fel egy ismerőse autójára. Az volt a célja, hogy a születésnapján őt megköszönti. Így akarta tudni, hogy az autóval éppen hol tartózkodik. A járművet aznap szervizelték, és a műhelyben ekkor vették észre a felhelyezett technikai eszközt. A sértett még aznap feljelentést tett az Esztergomi Rendőrkapitányságon – közölte a rendőrség.
A nyomozók másnap gyanúsítottként kihallgatták a 61 éves helyi lakost. A férfi elmondta, hogy csak poénnak szánta az egészet, ismerősét akarta felköszönteni. A tettes ellen tiltott adatszerzés miatt indult büntetőeljárás, a nyomozók a berendezést lefoglalták.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 10. 14:00, péntek | Belföld
Közel 2 millióan nézték az elsötétült M1-et
A közösségi médiában is tarolt az M1 médiatörténeti felirata, a megtekintések száma minden adatot összegezve közel 2 millió - közölte az MTVA Sajtó és Marketing Irodája csütörtökön az MTI-vel.
2026. Július 10. 13:00, péntek | Belföld
Jellemőzen napos-gomolyfelhős, meleg, de szeles idő várható a hétvégén
Jellemzően napos-gomolyfelhős, de szeles idő várható a hétvégén, és nem kizárt záporok, zivatarok kialakulása.
2026. Július 10. 11:00, péntek | Belföld
Új vasútfejlesztés előkészítése kezdődött meg Székesfehérvár és a Balaton között
Új vasúti beruházás előkészítésére kötöttek tervezési szerződést a balatoni vasútvonal Szabadbattyán-Lepsény szakaszának fejlesztésére, amelynek célja, hogy itt is két vágányon, 160 kilométer/órás sebességgel lehessen haladni
2026. Július 09. 11:00, csütörtök | Belföld
Vitézy Dávid: a MÁVPlusz alkalmazásban is elérhetők térképen a valós idejű késési adatok
A MÁVPlusz alkalmazásban már elérhetők térképen a valós idejű késési adatok - közölte Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszter szerdán Facebook bejegyzésében.
