Hírek
2020. Október 06. 15:09, kedd |
Belföld
Forrás: infovárosok - illusztráció: pixabay
Égő házból mentettek a csepeli rendőrök
Egy családi ház fürdőszobája gyulladt ki a fővárosban, a XXI. kerületben.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központjába október 5-én 8 óra 28 perckor érkezett bejelentés arról, hogy Csepelen egy családi ház fürdőszobájában tűz keletkezett – közölte a rendőrség.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság XXI. Kerületi Rendőrkapitányság körzeti megbízottjai tíz percen belül a helyszínre érkeztek. Németh Béla r. zászlós és Győri Ferenc r. főtörzsőrmester a házban élő 48 éves speciális gondoskodást igénylő férfit kimentették a lakásból és további ellátása céljából átadták a mentőszolgálat munkatársainak.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 15. 11:00, szerda | Belföld
Felmentette a MÁV igazgatósági elnökét Vitézy Dávid
Keddi hatállyal felmentette Lepsényi István eddigi igazgatósági elnököt és Parragh László igazgatósági tagot Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszter.
2026. Július 15. 09:00, szerda | Belföld
Szerdától jelentősen emelkedik az üzemanyagok nagykereskedelmi ára
Szerdától jelentősen emelkedik az üzemanyagok literenkénti nagykereskedelmi ára: a benzin bruttó 14 forinttal, a gázolaj bruttó 7 forinttal drágul - írta a holtankoljak.hu kedden.
2026. Július 15. 09:00, szerda | Belföld
Az Európai Bizottságtól várja a Fidesz, hogy elítélje a kormányt
A Tisza-kormány Európában példátlan módon bontja le a magyar demokráciát, korlátozza a demokratikus politikai versenyt és szűkíti a választójogot Magyarországon
2026. Július 15. 07:39, szerda | Belföld
Vb-2026 - Spanyolország a franciák legyőzésével a döntőben
Az Európa-bajnok spanyol válogatott 2-0-ra legyőzte a francia csapatot kedden a labdarúgó-világbajnokság dallasi elődöntőjében.
